Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen az alakoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen az alakotok és milyen alkatú lányokat találtok vonzónak?

Figyelt kérdés

Tudom, ízlések és pofonok, meg nem feltétlen van köze valaki saját alakjának ahhoz, hogy mit tart vonzónak, de mégis kíváncsi vagyok... :D Legyetek szívesek kort is írni, meg legalább rövid indoklást, ha tudtok!

Másokra nézve esetlegesen sértő megfogalmazást mellőzzétek, tartsátok tiszteletben a többiek véleményét! Köszönöm! :)

18/l



2016. szept. 4. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Háát saját alakról így annyira nem tudok mit mondani, 70kg, 180cm, hónapok óta járok edzeni, valamennyire így hátha könnyebb elképzelni. :D

Nekem abszolút nincs jelentősége hogy a lánynak milyen az alakja, nyilván a szélsőségeket én se szeretem, de nem gond ha van rajta pár plusz kiló, vagy épp fordítva, az arc és a belső tulajdonságok nekem fontosabbak.


16F

2016. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sportos testalkatú vagyok.

Lányoknál vékony de nem fatörzs alkat, teltebb alkat(nem telt, csak nem a tipikus 45 kilós lányok), izmos testalkat.

20/F

2016. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én rendesen sportolok, 10% a testzsír % arányom, ami teljesen megfelel nekem :D szóval nálam csak annyi, hogy legalább adjon magára, ne legyen nagyon vékony, de azért duci sem... átlagos legyen vagy akár annál jobb :D

17F

2016. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit pocakos vagyok, de nem kövér, és szeretem ha a lányokon van mit fogni 17f
2016. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mackós vagyok, és a vékony, vagy közepes testalkatú lányokat szeretem.

20/F

2016. szept. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mackós vagyok, nagyobb vállam van mint The Rock-nak (sokan kérdezik hogy lettek nekem ekkora vállaim :O)

Kicsit combosabb, lányok jönnek be :) legyen husis, formás fenék, mell és én kész vagyok :3

17/F

2016. szept. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
195/90 vagyok 3 es fel eve jarok kondiba (kaja nelkul szar genetikaval nem sok minden jott fel de azert valtoztam valamit) es ugyanolyan testalkat jon be mint en vagyok nagydarab olyan seggel mint nekem (vagyis lehet nagyobb de olyan formas mint nekem :D) mell nem erdekel arca mosolygos legyen belso meg ugyanaz mint nekem. :D
2016. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!