Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés
Elég sokat járok biciklivel, és mostanában megfigyeltem, hogy bárhová megyek, a 12-13 éves, majdhogynem kisfiúk folyton beszólogatnak nekem. Olyanokat mondanak, hogy jó a seggem, a mellem, meg konkrétan többször tettek nekem szexuális ajánlatot is, pedig én még elég jó környéken lakok, és nem a kisebbségről van szó. Gondolom nem csak velem csinálják ezt, hanem minden lánnyal, csak egyszerűen nem értem miért. Én 17 vagyok, jóval idősebb náluk, lehet, hogy ettől érzik magukat felnőttebnek?

2016. szept. 5. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert pötsök :D

Feszegetik a határaikat, istenem ha nőnek születek az ilyen retardokat szívatnám egésznap :D

17F

2016. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok és sose csináltam ilyet megsefordult a fejemben.Na ők vagy egy tipikus elterjedt páva b...k akik azt hiszik ha egy ilyet mondanak egy nőnek ez esetbe te vagy akkor menők. Amúgy csak egyszerűen ne foglalkozz velük.
2016. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis kangörcsök :'D Amúgy én még ilyet nem láttam hogy csak így beszóljanak valakinek. Valszeg téged is 13-14 évesnek néznek xD
2016. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!