Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt velem a fiúk?

Figyelt kérdés

18/L

Összesen 3 fiú volt akikkel beszélgettem, de mindegyik átvert igazából, szórakoztak velem.....nem tudom feldolgozni, főleg hogy az egyikbe bele is szerettem, olyan jó volt vele lenni, de az egész csak egy átverés volt. Miért szórakoznak velem?? Normális lány vagyok, lehet velem mindenről beszélgetni, nem vagyok ráakaszkodó sem, azt mondják szép vagyok...akkor meg miért csinálják velem?:((( Mire elhiszem, hogy tudok boldog lenni, mindig nagyot koppanok


2016. szept. 10. 19:02
1 2
 1/13 anonim válasza:

Fiúktól ezt fogadd el.. , habár nem mindegyik olyan.

És főképp ne éld bele magad a dolgokba mert attól esél nagyon..

2016. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
23/f.
2016. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Ilyenek a férfiak... meghívnak egy italra, jópofiznak, udvarolnak neked, aztán meg rájössz hogy igazából csak b_szni akarnak...

Tudom hogy mély seb lesz ez, de erre ajánlanám Zámbó Jimmytől a Még Nem Veszíthetek című számot. Könnyebb lesz feldolgozni.

2016. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Mi volt? Elcsábítottak, megfektettek és elfelejtettek?

Mert, ha csak ismerkedtetek és nem lett folytatás, akkor jobb ha megszokod. Mindenkivel ezt csinálják, fiúk a lányokkal, lányok a fiúkkal, stb.

2016. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3. Barcsak csak szexelni akarnanak. Nekem pont az a bajom hogy mindenki kisajatitani akar.


Kerdezo. Jobb emberismeret!


N.

2016. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem kell általánositgatni! Mind2 nemben vannak ilyenek.....
2016. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 RRR ***** válasza:

sajnos nem a megfelelő fiúkkal ismerkedtél...

válts ismeretségi kört

2016. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
próbáltad már normális férfival? tudod az éretlenek nem fognak se komolyan venni, se szeretni, akármennyire naiv vagy, ellenben egy normális férfi meg unalmas a nők nagy részének, annak ellenére h megkapnának mindent szeretet és odafigyelés terén.. szóval nem feltétlen a férfiakkal van a gond, hanem azzal h egyik nem se képes normálisan eldönteni mit is akar, nagyrészt mindig a hibákat veszik észre azonnal, mivel azt keresik.. de az h feltétel nélküli szeretetet adni, egyenrangú felekként részt venni a kapcsolatban az ma már kb felejtős.. ez azok hibája akik eldöntötték h van domináns meg szub, egyik a másik felett, a nőnek a konyhába kell lenni, a férfi meg focit néz, mintha kőbe vésett parancssorok alapján kellene működnünk, pedig nem.. én férfiként a munka mellett a ház karbantartásával is foglalkozom, mivel nem a nő dolga, de párom mindig ottvan és segit mert szeret velem lenni és nem leugatom h utba van hanem arra is időt szánok h megértse mit miért kell úgy javitani, ahogy.. emellett mosok, takaritok, mosogatok, rendetrakok.. hibás lennék? nemhiszem.. ugyanis ha párom is hazaesik a melóból és egész nap próbálja rávenni magát h kitakaritson, és mikor hazaér meg van csinálva, többet ér mint egy szál virág vagy egy csoki
2016. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Csak ne add fel, egyszer majd találsz egy fiút akit szeretsz és aki téged legalább annyira szeret mint te őt, csak ne legyél naív es ne higyj el mindent egy fiúnak akit nem isnersz, próbáld meg előbb megismerni es csak aztán mást. Vannak normális fiúk is akik szerelemre vágynak és nem csak a lányok kihasznalasara. Fel a fejjel :))
2016. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"mire elhiszem, hogy tudok boldog lenni, mindig nagyot koppanok" ez a mondat nagyon depis... nincsenek lelki gondjaid a pasik miatt? mert az nagyon sok dologra magyarázatot adna...(lelki baj bármi más miatt ugyanúgy számít)
2016. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!