Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai 13-17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mai 13-17 éves lányokról és fiúkról? 15/l

Figyelt kérdés
Tudom, hogy erről a témáról csak hatalmas általánosításokkal lehet véleményt kifejteni a kérdésemre válaszolva. De kíváncsi vagyok arra, hogy kinek mi a véleménye, hogy több szemszögből tudjam nézni a dolgokat, mert kezdek besokallni a korosztályomtól...

2016. szept. 12. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kissé szkeptikus vagyok ezzel a mai fiatalozással kapcsolatban, mert nem tudom, hogy a régebbi fiatalok jobbak voltak-e, de tény, hogy nekem se túl szimpatikus a kortársaim nagy része.


17/f

2016. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb tizenéves saját véleménnyel nem rendelkezik, követik a tömeget, ekkor belép az alkohol az életükbe. Ezzel szemben rengeteg olyan tizenéves van, akik céltudatosak, tudják mit akarnak, és tesznek is érte. Úgy gondolom, hogy túlságosan lenézik ezt a generációt (ahogyan tették azt mindig az idősebbek a többivel!), pedig végtére is nem mi neveljük magunkat. Egyébként én azt gondolom, hogy minden egyes generáció fejlettebb, mint az elődje, és több benne a potenciál, de sokan elfecsérelik ezt.

18F

2016. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Minden generációnak vannak ilyen meg olyan tagjai is. Az a véleményem, hogy ez a korosztály kicsit hamarabb kezd el mindent. Ezért nem is igazán tudom, kit lehetne hibáztatni, a szülőket, vagy csak a világot, de én személy szerint valahogy nem találom a helyem a korosztályomban
2016. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Semmi.


17f

2016. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem valaki mondta, én sem igazán találom a helyem, a társaságom..

Elég kevés olyan ember van, aki nem a "tömeg" után megy..mindenki ugyanúgy öltözködik, divatból kezdenek el cigizni, füvezni, inni..de hát ez van, mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné, engem ez nem érdekel és én meg ezért nem érdeklek elég sok embert.

Viszont azon vagyok, hogy igyekszem mindenkit elfogadni úgy ahogy van, de elég nehéz, hogy közben meg lenéznek azért, mert kicsit eltérsz a megszokottól..😩😩

2016. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom őket.
2016. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 12. 22:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha az őszinte véleményem ide leírnám róluk, 5 percen belül törölve lenne a válaszom.

15F

2016. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Keress idősebb fiut
2016. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a kortársaim nem fogom szidni. A nagyanyám mondta meg nekem teljesen őszintén, hogy a 60'-as évekbeli fiatalok sem voltak jobbak semmivel (53-as). Akkor még volt egy olyan szokás, hogy a fiatalok befoglaltak egy vagont, és időst nem engednek fel. Ezért ma kiborulna a bili az interneten. Most nem a vagont zárják le, hanem... Tulajdonképpen mit? Sok hülye ember van, de az felnőttkorában is hülye lesz. A normálisak pedig sose csináltak olyan dolgot, amiért olyan nagyon meg lehetne nézni őket. Nekem ez a véleményem. 16F
2016. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!