Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem azt, hogy miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem azt, hogy miért fújolnak le!?

Figyelt kérdés

A múltkor beszélgettem pár csajjal, és azt mondták, hogy hogy lehetek még szűz? Aztán mikor mondtam nekik, hogy barátom se volt, kiakadtak, aztán ki is nevettek.. A hab a tortán már csak az volt, amikor azt mondtam, hogy számomra nem szükséges az hogy full gazdag legyen,izmos,helyes, hanem inkább az, hogy velem milyen stb.

Oké nem azt mondom, hogy grincs eltitkolt gyermeke legyen, vagy shrek testvére, de a szépség relatív. Én sem vagyok egy szépségkirálynő. De remélem valakinek egyszer igen.


Tehát. A véleményem miért ennyire gáz?



2016. szept. 14. 11:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ne is törődj Velük! Hány éves vagy? Gondolom nem 35😊. Te csak azzal foglalkozz, hogy jól érezd magad a bőrödben, ha úgy érzed, hogy ehhez nem kell se pasi, se szex még, akkor legyen úgy. Más azt gondol rólad amit akar, te csak érezd jól magad, és ne hagyd, hogy bármit is ráderőltessenek!
2016. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem 35 vagyok. "Csak" 16.😃


Köszönöm a választ..😊

2016. szept. 14. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekik ez az életük hiszen 12éves koruk óta hajtják őket hagyd rájuk. Majd te tudod mikor akarsz kapcsolatot meg miegymást. Ha nem érzed még ugy h szükséges nem kell belerohanni egy társadalom által elvárt kapcsolatba miert ez baromság. Engem is sokat baszogattak de az én életem azt csinálok amit akarok vele és nem tartom magam semmiféle kvotához vagy senki kényének kedvéhez te se tedd. Légy boldog mosolyogj sokat élvezd az életet.
2016. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Ők a gázosak, de nagyon.

2016. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én elvenném
2016. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3, #4, köszi..🙋😊


#5 csak szeretnéd.. 😎

2016. szept. 14. 13:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz szerintem az ha megtartod a méltóságod.

Én lassan 18 leszek és még nő semmilyen értelemben nem ért hozzám :| kicsit aggaszt de na nekem ez jutott.

Nem kell törôdnöd azzal hogy mit mond pár kiéhezett kurwa. :)

2016. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.. ment a PACSI..😊🙋
2016. szept. 14. 15:41
 9/12 kecskefészek15 válasza:
100%
Te egy normális ember vagy :)
2016. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm de azért annyira nem..😂
2016. szept. 15. 17:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!