Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Van egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Van egy fiú akit nem rég ismertem meg edzésen.

Figyelt kérdés
Néztük egymást párszor meg amikor leültem akkor mellém ült le csak én előrébb mentem mert mondta az edző, hogy menjünk előrébb de ő ott maradt. De mikor nyújtottunk én hátra néztem és ő engem nézett. Tegnap is voltam edzésen és volt egy másik fiú, az rám nézett és aztán még hátrafordult, az a fiú nem tetszik csak ezt azért írom mert utánam fordult és a szemembe nézett és akkor csak nem vagyok olyan csúnya. :D Pedig duci vagyok kissé.

2016. szept. 17. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Oke.
2016. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy oké? :'D
2016. szept. 17. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy mindent túlkomplikálsz egy kicsit, kedves kérdező :D

Én néha csak úgy, indok nélkül is elbambulok más embereken vagy nekimegyek valakinek, ilyesmik... Vagyis amiket te írtál, annak nem sok jelentősége van.

Inkább próbálj meg beszélgetni vele, ha egy edzésen vagytok akkor könnyebb, mint gondolnád. Elég akár egy-egy megjegyzés is..

2016. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lehet, hogy tetszel Neki, de lehet csak udvarias akar lenni, főleg, hogy közös az érdeklődési körötök. (Sport)

:) Megszabad kérdezni, hogy mit edzetek? Csakmert lehet, hogy azért néz, mert kiemelkedőnek tart az adott sportban. Amúgy beszéltetek már? Más lányokkal hogy viselkedik? Ennyiből nem tudhatjuk tetszel-e Neki, de tényleg nem kizárt!;)

2016. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Főleg játszóruhában.
2016. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!