Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha 18 évesen veszítettem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 18 évesen veszítettem el?

Figyelt kérdés

Normális körülmények között csakhát..18vagyok az baj?

18/L

22/F


2016. szept. 17. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

" élsz te Iránba ,vagy mi?"


Miert pont iran? Ott mar 10 evesen halomra eroszakoljak a gyerekeket.

2016. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora baromságot honnan szedtél?


A lányokat csak 20 éves korukba engedik az apák férjhez menni. De ,ha ún. "pasizik" és már nem-szűz simán börtönbe zárják ,vagy megcsonkítják. A szomorú az ,hogy itt is léteznek ilyen elvetemült valamik amik azon síránkoznak ,hogy XY akit nem is ismernek mondjuk 17 éves korába vesztette el és ,hogy emiatt mekkora egy "ribi".


De érdekes ,hogy ezek az emberek itt GYK-n az erkölcs nagy huszárai és aki 30 év alatt,házasságon kívül szexxel az vagy egy ribi ,vagy egy paraszt. Közbe nagy többségbe ők sincsenek még 29 évesek se és még házasok se ,de érted azért ribiznek ,meg bunkóznak...

2016. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
*20-on éves
2016. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

*De érdekes ,hogy ezek az emberek itt GYK-n az erkölcs nagy huszárai és aki 30 év alatt,házasságon kívül szexxel az vagy egy ribi ,vagy egy paraszt. Közbe nagy többségbe ők sincsenek még 29 évesek se és még házasok se ,de érted azért ribiznek ,meg bunkóznak...


És hozzá teszem ezek is élnek aktívan nemi életet...

2016. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"És hozzá teszem ezek is élnek aktívan nemi életet..."


Hat ebben ne legyel olyan biztos :D Annyi olyan kerdes volt mar hogy 'gaz-e ha 29 evesen meg szuz vagyok?' hogy en mar kezdek ketelkedni.

2016. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát nagyobb részük biztosan él ,de ilyen kérdéseket már én is láttam.
2016. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!