Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ignoráljam?

Figyelt kérdés
Egy fiú körülzsongott engem, majd hirtelen ejtett. Bennem pedig egy világ tört össze, mert nagyon kedvel(t)em. Most megint meg akar hódítani, de én végképp szeretném ignorálni. Hogy "hatástalanítsam", ha közben még érzek iránta valamit?
2016. szept. 19. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig jusson eszedbe,hogy hogyan tett tönkre téged ;)
2016. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elküldöd a p*csába.

Ha van benned méltóság és önbecsülés, akkor nem lépsz kétszer ugyanabba a sz*ros vödörbe.

Ejtett valami miatt, lehet egy másik lányért. Most nincsen senkije, újra elővenne, mert tudja, hogy érzel még valamit iránta, és újra be tudna hálózni. Aztán majd ha megint lesz egy újabb valaki, akkor újra dob. Újra a padlón leszel. Kell ez neked?

Ha egyszer megtette, akkor megteszi máskor is, mert valószínűleg tudja, hogy még így is oda vagy érte.

Küldd el a fenébe!

2016. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld minél jobban elkerülni.
2016. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket. :D Bár ne lenne ilyen nehéz...


Elkerülni nem tudom, mert a szüleim és az ő szülei legjobb barátok, gyakran van nálunk és fordítva..

2016. szept. 19. 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!