Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha egy fiú pattanásos/miteszeres?

Figyelt kérdés
Nem azért mert igénytelen, hanem egyszerűen pubertás korban van. Kipróbáltam 10 féle kenceficét, porokat, kozmit is, házi szappant, mindent, de nem használ. Otthon fertőtlenítem az arcom, kinyomkodom kozmis biszbasszal amennyit tudok, kinyomok, majd megint fertőtlenítem+szappan+krém.
2016. szept. 21. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Én is az vagyok.
2016. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet ellene mit tenni, egy megoldás van, bőrgyógyász.

Rettentő pattanásos voltam, szintén kentem mindennel, semmi sem használt. Elmentünk bőrgyógyászhoz, vettek vért, adtak gyógyszert amit minden nap délben kellett bevennem és kész. Azthiszem talán 1 évig tartott az egész, de az első két hét után már látható volt a javulás. Most már nem kell szednem, tiszta az arcom. (Inerta nevű gyógyszert szedtem, ha érdekelne valakit.)

2016. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk ha nem nyomkodnád, nem lenne még rondább a fejed.


El kell menned bőrgyógyászhoz és ő ad normális kenőcsöt, vagy gyógyszert, ami rendbe hozza.


Tudom, mert öcsém is ilyen ragyás volt, a mostohaanyám állandóan nyomkodta neki, amitől totál katasztrófa lett a srác. Aztán mikor már unta - meg többen megjegyeztük, hogy nagyon csúnyán néz ki -, elment dokihoz. Ő elsősorban látatlanban is leidiótázta a mostohámat - :D -, adott krémet, meg vérvétel is volt a hormokok miatt, és szigorúan megtiltotta a nyomkodást.

2016. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló. Azok a mitesszerek amik már nagyok azok kenegetéstől nem fognak elmúlni. Szóval vagy kozmetikus vagy otthon persze sokkal jobb lenne kozmetikusnál.
2016. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Hat engem őszintén zavar mivel hála istennek anyukám bőrét örököltem es én egyáltalán nem vagyok pattanásos max 1 jön ki de azt kezelem is egyből. Szoval ha nagyon szeretem akkor segítek neki tenni ellene de ha nem tesz ellene vagy nagyon az akkor nekem rohadt visszataszító.. 15/L
2016. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!