Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyok lennének az elvárásaim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennének az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Az ilyen típusú srácok jönnek be:

[link]


Persze ezt nem úgy kell gondolni, hogy csak miliméterre pontosan így nézhet ki, de ezen a képen szerepel, az ún. ideál, már ami a külsőt illeti. Összeségében: világos haj, világos szemszín, vékony testalkat, és hasonló karakterű arc.

Egyik barátnőm szerint magasak az elvárásaim, de neki például szinte bárki megtetszik akit meglát. x)

Szerintetek? :)



2016. szept. 25. 02:19
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Magas. De mi az ,hogy elvárás?

Kis csillag ,te magad nem tudsz találni pasit?...

2016. szept. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogy érted? Miből gondolod, hogy másnak kellene találni?


Én csupán csak a független vélemnyekre vagyok kíváncsi. :)

2016. szept. 25. 04:14
 3/6 NudliHercegnő ***** válasza:
100%
Ha fogsz találni egy olyan férfit, aki okos, humoros, törődik veled, és szeret téged, DE fekete a haja, akkor teljesen mindegy, hogy milyen "elvárásaid" vannak.
2016. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem elvaras,csupan izles. Ne aggodj,mindenkinek van a fejeben egy elkepzelt kep arrol a szemelyrol,aki idealis lenne. Aztan persze altalaban kiderul,hogy a szoges ellentete is tud vonzo lenni. Nekem peldaul a voros haj,babaarc,atlag magassag kombinacio az,ami tokeletes lenne. Ehhez kepest pl aki most tetszik,barna haju,kreol boru es tuti van vagy 190 cm.
2016. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiába az ideál, ha belülről tahó valaki.Sajnos nem ússzuk meg az ismerkedést.Nekem is persze van olyan lány aki jobban tetszik, de nincsen elvárás, mert annak csak koppanás a vége. Egy fiúnak ne a külső, hanem a belső izmai legyenek inkább kidolgozottak (lásd becsületes, őszinte, szerető, határozott, tisztességes, lovagias) persze emellett nem árt ha nem egy hájtömeg. Én pl. 10 éve versenyszerúen sportolok és kinézek valahogy, mégis most szabad vagyok de nem csüggedek :-) 16F
2016. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igaz, rosszul fogalmaztam. :)

Vagyis inkább lehagytam az idézőjelet az elvárásról.


Azért írtam így, mert a barátnőm is szószerint így nyilatkozott: "Magasak az elvárásaid..."


Ezt most úgy kell érteni, hogy mondjuk ő 5-6 ember után is megfordul, ezzel szemben és talán 1 emberre megjegyzem hogy valóban jól néz ki.


Ilyen esetben nem lehet a belső tulajdonságokat figyelmebe venni, tehát szó sincs pasi keresgélésről. :)

Szimplán csak "először meglátsz valakit és megragad rajta a tekinteted egy rövid időre vagy nem".

2016. szept. 25. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!