Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti csókolóztatok már olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csókolóztatok már olyan személlyel akit aznap ismertetek meg?

Figyelt kérdés

Milyen volt? Lett belőle valami?


Most el lehet ítélni, de én tegnap megismerkedtem egy sráccal és csókolóztam vele. 1 éve már hogy nincs párom, alakulóban sincs semmi, eleinte tartózkodtam a közeledésétől de aztán engedtem neki, jól esett a közelsége. Tisztában vagyok vele hogy az ilyenekből nem-igazán szokott alakulni semmi komolyabb, de így alakultak a dolgok.. Lefeküdni azért nyilván nem feküdnék le senkivel, csak a párommal.


Szóval nektek volt már ilyen, hogy "csak úgy" csókolóztál egy szinte idegennel? 😄


18/L



2016. szept. 25. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Már többször előfordult.

30/F

2016. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen. Kérdező, nem te voltál az? :D


17/F

2016. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Idősebb pasival csókolóztam, úgyhogy nem hinném. 😃
2016. szept. 25. 23:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Hajaj:D

Ment am a petting is:):)

2016. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Az a cink hogy 40-50 alkalommal már igen 17/f ha a buli is számít, egyáltalán nem a felvágás a célom ha nem az hogy ne érezd hülyén magad
2016. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csók? Nincs abban semmi. Én már kúrtam le nőt úgy hogy a nevét sem tudtam. Akkor találkoztam vele először. Ja,és azóta sem tudom a nevét...
2016. szept. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ismerősöm ha nem hánnya ösze magát részegen így kapta volna el az aids et xD, halál komoly, később kiderült hogy az a csaj aidses
2016. szept. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyannal igen, akivel pár heti levelezés után aznap találkoztam először.
2016. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó már nektek...
2016. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért jó nekünk? :D Mert pár percig jól érezzük magunkat valakivel aztán elfelejtjük egymást? Hát nagyon jó tényleg..:D
2016. szept. 26. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!