Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól még, hogy első éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még, hogy első éves vagyok gimibe a felsőbbévesek hogy-ha "szivességet" teszek nekik miért úgy reagálnak, hogy cuki vagyok vagy aranyos!?

Figyelt kérdés
Most így jó példa erre,hogy buszon ültünk sulibamenet barátnőmmel és mögöttünk talán 10-de lehet 11esek ültek,és egyiknél se volt zsepi de kellett nekik. Én ezt meghallottam és adtam nekik ezt pedig annyival reagálták le, hogy köszönik szépen nagyon aranyos és cuki vagyok

2016. szept. 28. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szeretnéd, hogy lereagálják ? jó a se*ged kő kóla ? Adtál egy zsebkendőt és megállt a történet, nem nagy kaland, de aranyos cuki dolog volt, hogy adtál :D
2016. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Azért mondjuk, hogy cukik a gólyák, mert amikor mi voltunk, akkor nekünk is mondták. lol
2016. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert aranyos dolog. Jobb lenne a kössz te bunkó paraszt?
2016. szept. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén kíváncsi vagyok: szerinted hogy kéne reagálniuk?
2016. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kerdezo valami szerelmi vallomasra szamitott.
2016. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak kapott egy zsepit egy idegentől a buszon, mit kellett volna mondania?!
2016. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak azért szokták mondani mert kicsinek néznek én is szoktam mindenkinek mondani ha valami szivességet tesz.Még hogy a 9.-esek cukik...mindenek azok csak nem cukik.😂
2016. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Még hogy a lányok éretebbek a fiúknál... Valahogy mindig ennek az ellen példáját láttam.
2016. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megserteni, de en peldaul vegzos vagyok, es ilyen szemmel nezve a golyakat tenyleg kicsiknek tunnek. Lehet zokon esik most, de majd par ev mulva megerted.

Amugy ez egy alapveto emberi reakcio volt nem ertem mi a baj bele. :D

18/l

2016. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!