Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek egy szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy szinte teljesen ismeretlen lányhoz, hogy legyen valami a dologból?

Figyelt kérdés

Holnap este megyek egy sulis programra, ahol remélhetőleg találkozni fogok egy nagyon aranyosnak tűnő lánnyal. Személyesen eddig még csak egy véletlen összefutás erejéig találkoztunk, amikor a tesómat vártam az iskola előtt. Ő mesélt a lányról, utánanéztem a különféle ismerőskereső oldalakon, és igencsak felkeltette az érdeklődésemet :)

Éppen emiatt döntöttem úgy, hogy holnap este el kell mennem erre a programra, ha már nem egy iskolába járunk is. Szerintem minden bizonnyal a barátnői társaságában fog érkezni, szóval nem lesz túl könnyű pont vele kapcsolatba lépnem.

Tudnátok esetleg néhány jó tippet adni, hogy egyáltalán hol kezdjem az egészet? Nagyon szeretném, ha ebből végre alakulhatna valami, mostanában elég sok csalódás ért minden téren :/



2016. szept. 29. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak őszintén.Szerintem ne találj ki semmiféle sztorit hogy izé hozé hanem csak hívd el onnan ahol van mert beszélni szeretnél vele.
2016. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!