Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem és már egy ideje beszélgetünk facebookon is és személyesen is. Mindig mosolyogva köszön, és ha épp egyedül van és oda megyek beszélgetni akkor is nagyon kedves. Viszont amikor valamelyik barátnője a közelben van és látja, hogy beszélgetünk akkor olyan szégyenlősnek és visszafogottnak tűnik. Szerintetek szégyell engem vagy csak a barátnői közelében szégyenlős? A másik, hogy amikor beszélgetünk akkor olyan fura, mintha még soha nem beszélt volna fiúval. Lehet ez azért van mert még "kicsi" (15) és nem volt még ilyen élménye, hogy egy srác közeledni próbál? Elképzelhető, hogy én is tetszem neki és ezt a barátnői tudják ezért olyan visszafogott amikor együtt látnak minket?

2016. okt. 1. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen
2016. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen!!
2016. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!