Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Légyszi oltogatástól és komolytalanságtól kíméljetek

Figyelt kérdés
Lány vagyok és azt hiszem beleszerettem az egyik lány osztálytársamba... Idáig már volt barátom is meg minden szóval heteronak tartottam magam egészen idáig... Tudom ,hogy a lány biszex ,de kb. fél hónapja összejött egy fiúval... És egyszerűen megőrülök, minden este vele álmodok és egész nap rá gondolok... Úgy éreztem muszáj más véleményét is meghallgatnom ,de félek hogy az ismerőseim elítélének... nem szeretném megadni a korunkat, aki tényleg úgy érzi ,hogy tudna segíteni írjon privátba és megmondom.. előre is nagyon szépen köszi
2016. okt. 3. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, én szívesen segítek. ìrj ha gondolod.
2016. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Olibear ***** válasza:
MOnd ezt neki "Nagyon csinos vagy nem jössz ujjazni"
2016. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Az jobb lenne ha több részletet is közölnél a lány felé tanusított álmok jellegét (szexuális?) illetve a te gondolataidat illetően. Így elég nehéz véleményt alkotni :)
2016. okt. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kedves 2. kommentelő... mi értelme ennek hogy mások idejét rabolod és hülyeséget írsz?

3. kommentelő: hát, nem is az hogy szexuális de olyanok hogy megcsókol meg kézen fogva sétálunk az utcán meg ilyenek.. mi érdekelne pontosabban a gondolataimról? előre is köszi :)

2016. okt. 4. 18:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki? Légyszi
2016. okt. 13. 21:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként már nincsenek együtt a fiúval! Mit csináljak?
2016. okt. 13. 21:54
 7/7 A kérdező kommentje:

valakiii.. azt írta a padomra hogy "szerelmes vagyok beléd... :3"

és borzasztó féltékeny minden más lányra..

2016. okt. 15. 16:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!