Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem lesz már más? Min...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz már más? Min kellene változtatnom? Miért történik ez folyamatosan velem?

Figyelt kérdés
A legfőbb problémám a barátnőszerzés lesz,amit leírok ide nektek, csak kicsit részletezem!!! egyszerűen már nem bírom ezt a feszültséget, semmittevést. Minden napom ugyan abból áll. dolgozok 3 műszakba, hétvégén itthon vagyok nem tudok mit csinálni.Van pár haver köztük egy lány is de sehova nem lehet velük elmenni mert az egyiknek bnője van a másik alszik egesz nap a harmadiknak is nője van szoval!! Ha buliban nem is de legalább interneten hogy tudnék összeszedni magamnak egy lányt, ha arra nem méltó egyik sem hogy beszéljen magáról vagy írjon valamit! miért van az hogy mindig csak én beszélek??? Volt már rá példa hogy bejelölt 1-2de b..sztak rám írni és ha én legalább rájuk irtam akkor is ugyan ez volt, hogy semmi érdeklődés vagy magától beszélés... Azt hogy csúnya volnék nem nagyon hallottam senkitől!! szőke hajam nva kék szemem 22 éves fiú vagyok! és nem jutok egyről a kettőre! Elegem van már az életből néha úgy érzem hogy soha nem lesz senkim, aztán egy pillanatig eszembe jut hogy fiatal vagyok és hátha! de így hogy se ezzel a pár haverral bulizni nemtudok! meg nem is érdeklődnek ha rájuk írok ( lányok) . mit tehetnék hol lehetne még próbálkozni??? Soha nem volt még 1-2 hónapnál tovább kapcsolatom senkivel! egyéjszakás kalandom sem volt még! Csődtömegnek érzem magam! Segítsetek!!!!
2016. okt. 10. 00:22
 1/2 A kérdező kommentje:
lassan már azt is elfejeltem hogy kell velük flörtölni vagy ismerkedni!!!
2016. okt. 10. 00:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez nem épp egy jó helyzet... lehet hogy te nem szereted az ilyet (én sem), de mit szólnak egy internetes társkereső oldalhoz?
2016. okt. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!