Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Aki 165 cm és 89 kg de gyógyszer miatt hízott meg 97 kg-ra és eddig leadott 8-at kb. 4-5 hónap alatt (és így most ugye 89). 65 kg volt a lány mielőtt meghízott a gyógyszer miatt. Összejönnétek vele ha amúgy szép arcú? Kort írjatok kérlek!

2016. okt. 10. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Össze ha tényleg tetszik 15/F
2016. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na végre egy válasz! És ráadásul pozitív. Köszönöm. :)Egyébként pont annyi idős a fiú aki tetszik mint te.
2016. okt. 10. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Én persze, engem nem zavarna :) Amúgy is bejönnek a teltebb lányok, de nyilván megértem, hogy fogyni akar, és támogatnám benne :)


15/F vékony-sportos alkatú fiú

2016. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de kérlek, ne általánosíts. Van, akinek ez nem probléma, viszont van aki undorodik a kövérebb emberektől. Akár gyógyszertől, akár csak a lustaságtól, de van olyan fiú, akit ez taszít.
2016. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

engem is taszít. én is vékonyabb srác vagyok, persze arányos nagyjából a testem, de gyenge csontozatú vagyok. 71-2 kiló vagyok a közel 180 centimhez, úgyhogy nekem inkább a kis törékeny, vékonykább lányok jönnek be.

próbálkoztam ilyen túlsúlyosabb lánnyal is, akinek tényleg gyönyörű volt az arca, és értelmes is volt, de szexuálisan nem tudtam sehogy se vonzódni hozzá, és a párkapcsolatnak része a szex is, nekem igényem van rá, úgyhogy barátságban maradtunk a lánnyal. persze most nem tudja elfogadni magát, nagy fogyókúrakampányba kezdett...pedig olyan finoman közöltem vele, ahogy csak tudtam, de mégis sikerült ezek szerint önértékelési problémákat ébresztenem benne...de mit csináljak ha nem tud tetszeni, én egy vagyok a sokból, másnak simán lehet, hogy vonzó...

2016. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy tini fiú 50 kiló. Szerinted mennyire bírna el veled? Bahh
2016. okt. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Össze 14/F
2016. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem nem gond,nem tehet rola hogy meghizott,nem kell bantani,hanem ertekelni hogy ezek utan van ambicioja hogy leadja azt amit felszedet!Szerintem nyugodtan gyere osszevele, a teste valtozik meg,lehet fel ev mulva olyan szexi lesz hogy utana banhatod hogy nem jottel ossze vele.Ha meg nem is zavar az a folosleg akkor meg jobb,de ha latod h ot zavarja akkor tamogasd,legy mellette :) Nekem is jol esne ha lenne aki hisz bennem es segitene tul lenni az ilyen dolgokon,neki is jol fog esni szerintem :)
2016. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokat számítanak az arányok. Van kép?
2016. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 egy tini fiú rohadtul nem 50 kiló én 167 centi vagyok 60 kiló izmos sportos egyébként simán összejönnék egy ilyen lánnyal 14/f
2016. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!