Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti megismernétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megismernétek esetleg összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Igen..tudom,rengeteg az ilyen fajta kérdés,de eddig akárhányszor megpróbáltam ismerkedni egy lánnyal a vége az lett,hogy felsültem és kezd fusztrálni.

Külső:180centi magas,Picit hosszabb barna haj,sötét/világos zöld szem,sportos(abb) testalkat..kb ennyi

Belső jó tulajdonságok(mások szerint):Kedves,jófej,vicces,megértő(részben),ambíciózus...de ezeket úgy lehet megmondani,ha valaki megismer.

Rossz belős tulajdonság:Türelmetlen,ingerlékeny,nem szeretem,ha amibe bele kezdek kudarcba fullad,mert elgondolkodom azon,hogy feladom(de ez nem szokott így lenni),nem vagyok egy versenyszellem..kb ennyi,de ehez is meg kell ismerni.

Magmaról kicsit:

Heti 4x eljárok edzésere mindig 2-4 órát,emelett versenyenek,szeretek rajzolgatni,kutyámmal lenni,zenézni..kedvenc a Rock/Metál(ez az öltözködésemen nem mutatkozik meg)..kicsit bújósabb vagyok,a sport a mindenem kb.

Nem vagyok egy adonisz,tehát nem a lányok kedvence,voltak lányok akik szerint helyes vagyok,meg aranyos,cuki stb(privátban küldhetek képet) Ja és 16 éves vagyok:) Bármi kérdés van,itt vagy privátban.



2016. okt. 10. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Kérhetek képet?
2016. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon szivesen megismernék egy ilyen fiút :)

A zöld szem az nagyon teccetős 😂

Na és szerinted melyek a jó belső tulajdonságaid?

(Mert azt írtad hogy mások szerint,és na...remélem érted😂)

2016. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Így elmondásra nincs veled baj de lehet hogy vannak pl fura, rossz szokásaid amik zavaróak bár nem tudom nem ismerlek. És az is fontos h hogyan nézel ki. Mert lehet h most itt leírod h körülbelül hogy nézhetsz ki de ez nem ad teljes képet, akkor tudnék véleményt írni rólad ha valóban láttalak(külsőre). A belsődet pedig csak a családod illetve a barátaid ismerik, hogy milyen vagy valójában. Mi nem ismerünk így hát nehéz ezt megmondani. Esetleg ha küldesz képet vagy több dolgot elmondasz magadról tudnék rólad véleményt alkotni
2016. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Megismerném.

Látszik, hogy van eszed... De apró hibákat vétesz helyesírásnál.

A szókincsed rendben van, nem használsz szóismétlést. Káromkodás snincs a fogalmazásodban, ergo normális vagy.

Saját tapasztalat, hogy túl szép, hogy igaz legyen. Van valami olyan hibád, ami (számomra) nyomasztó/ zavaró lehet, vagy a külsőddel nincs valami rendben.

Mert tökéletes pasi -mint tudjuk-; nem létezik:)


Na és ha ezek után még van kedved képet küldeni, megteheted.

2016. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia kapok képet?

14/l

2016. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megismerni megismernék egy ilyen fiút az biztos :) kedvenc bandád van? :D
2016. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze, hasonlítasz hozzám, annyi különbséggel, hogy utálok sportolni:D

A zenei stílusod kifejezetten tetszik

Ne aggódj, fogsz te barátnőt találni:)

16l

2016. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem így leírásból szimpatikus lennél szerintem, képet kaphatok? :D
2016. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Na lássuk azt a képet :D
2016. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Kérhetek képet?:D
2016. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!