Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársamnak be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársamnak be szeretném vallani hogy szerelmes vagyok belé. Szeretném meglepni egy levéllel amiben bevallom érzéseimet. Ti lányok örülnétek e annak ha valaki így tudatná veletek hogy szeret titeket?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok ő is az. Olyan sokat még nem beszélgettünk és nem is ülünk egymás mellett.Szeretnék írni egy igen terjedelmes , de lényegre törő levelet az érzéseimről és a gondolataimról neki. Még verset is írtam hozzá.és a kedvenc állatáról egy plüsh állatkaát is varrtam neki.Ti örülnétek ha egy férfi ilyen meglepetéssel várna benneteket ?

#szerelem érzések szexualitás
2016. okt. 11. 09:40
 1/8 anonim válasza:
60%

Azt gondolnám, jesszusom szegény gyerek, valami nem stimmel a fejében, nem is ismer, de máris szerelmet vallott nekem, meg plüssállatot varrt (?!?!). És nagyon szánnálak, de nem tekintenék rád férfiként. Nagyon elijesztenél magadtól.

Inkább ne levélben, és inkább ne vallj szerelmet, hanem szimplán mondd neki, hogy tetszik neked és szívesen megismernéd jobban.

2016. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%
Haaat kicsit bizarrul hangzik, igy tenyleg, hogy nem is ismernem szinte :D A szerelmes levelekert alapbol nem vagyok oda annyira, a kezzel vart plussallatkat viszont imadnam, de nem igy hirtelen a semmibol, hanem mondjuk elso honapfordulora ha mar jarunk vagy valami :D
2016. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
70%

Jesszus, meg ne tedd. Semmi érzelgős szerelmes levél!!! Ezt fogadd meg, drága barátom! Ne hányd a nyakába szegénynek az érzéseidet, gondolataidat, megijed, kétségbe esik, zavarba jön, és rosszabb esetben még kerülni is fog. Csak simán kezdj el vele ismerkedni, hívd el randira, és kérd el a számát. Semmi nyáladdzás!!!


33F (párkapcsolati és házassági tanácsadó)

2016. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de ez már nagyon nyálas és tolakodó is, ha a lány nem mutatott irántad semmit... főleg hogy még adsz is ajándékot, aztán baromi ciki, mert taplóság visszaadni, ha nem tetszel neki, de közben ha megtartja, akkor is lehet fikázni, hogy anyagias. Plusz terjedelmes levél... az MÁR nem lehet lényegretörő. Ilyen többoldalas levelek hosszú kapcsolatban működnek.


Inkább menj oda kedvesen, és valld be.

2016. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik nemnél sem mükődőképes az általad vázolt ötlet.


A te eseted kivételt képez. Érzem, a lány megfelelően kezelni fogja a helyzetet, és értékelni fogja bátorságod.


Rendkívüli lány.

2016. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz, ha már x ideje kapcsolatban lennétek, vagy nagyon jó barátok lennétek,de igy egy kicsit sok :(
2016. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Furának találnám, a plüssnek talán örülnék (gyűjtöm őket, és egy időben gyártottam is őket), de én is azt javaslom, ne csináld! Inkább kezd egy facebook üzenettel, ha semmiképp nem akarsz személyesen beszélni vele. De ott se azzal kezd, hogy "szia, szeretlek", hanem kezdjetek beszélgetni, ismerkedjetek! Aztán szépen lassan, ha úgy érzed viszonozza az érzéseidet, akkor előhozakodhatsz a témával.
2016. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat lehet hogy igazatok van, pont ezért szerettem volna érdeklődni ne hogy meggondolatlanul cselekedjek, amit később megbánhatok!
2016. okt. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!