Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki vissza ha ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki vissza ha ezt kérdezi? Hogy.

Figyelt kérdés
Milyen napod volt? :D

2016. okt. 12. 16:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
írjátok hogy hány évesek vagytok és a nemeteket
2016. okt. 12. 16:58
 2/14 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy milyen volt a napod. Szerintem erre nem is kell kor és nem, már ne haragudj :DD
2016. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De hogy írjam neki? pl. neked milyen volt? :D és de megharagudtam :( :D
2016. okt. 12. 17:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha történt veled valami érdekes, vagy vicces, vagy fontos, akkor azt írd meg neki, de ne az életed kisregényét. "Egy szerdai nap... Hűvös szél borzolta elaludt hajamat, mint a búsan álló fák meggyötört leveleit, mikor bezártam a fürdőszoba ablakot, mert rohadt hideg van odakint, és hugyozni kellett...." Szóval ezt ne, ne minden részletet :D Ha történt valami, írd meg, majd kérdezz vissza, érdeklődj te is a napja felől. Látszik, hogy vevő vagy a poénra, azt értékelik a lányok! :D
2016. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És nehogy már haragban maradjunk... 22/L :DD
2016. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi de amúgy honnan tudod hogy fiu vagyok? :O :D
2016. okt. 12. 17:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy lány úgy kérdezte volna, hogy "ÚRISTEN, VÉGRE BESZÉLÜNK, ERRE AZT KÉRDEZTE, HOGY HOGY VAGYOK. EZENTÚL Ő A FÉRJEM, DE NEM TUDOM, HOGY VAGYOK, MOST MI LEGYEN?? SEGÍTSÉG!!" Ez így van, a parázás mindenek felett :DD Egyébként meglehet érezni az ilyesmit, most, hogy mondod, tisztára egy médium vagyok. :D
2016. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, valószínűleg nem fogja leharapni a fejed...:D Egyébként épp ebben a pillanatban kérdeztem egy fiútól, hogy milyen napja volt!:O

De tuti nem te vagy.:P

2016. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és 17/L:)
2016. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2016. okt. 12. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!