Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl jó a srác ezért friendzone...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó a srác ezért friendzoneba raktam?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit régebb óta ismerek. Nagyon bírom, és szeretem is de csak barátként. Mostanában elkezdett nyomúlni rám, de mondtam neki, hogy ne rontsa el azt a 10 éve barátságot azért, mert egyszer kanos. Azt mondta, hogy komolyan gondolja. Mondtam neki, hogy van egy srác, aki tetszik nekem. (de ő annyira nem rendes.)

Aztán elkezdtem gondolkodni, hogy ezt mégis miért csinálom...

Lehet, hogy féltem a barátságom vele? Nem akarom, hogy összejöljünk, mert ha szakítunk akkor már nem lesz ugyan az?

19L



2016. okt. 15. 09:05
 1/8 anonim válasza:
70%
Szereted? Mert ha igen, akkor az èg világon semmit nem rontasz el azzal, ha összejössz vele:) de bizonyosodj meg róla, hogy tényleg komolyan gondolja-e
2016. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Friendzone? :D Ez nagyon jó.
2016. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az első megérzésedre hallgass.

Azért, mert valakivel régóta ismeritek egymást, még nem biztos, hogy jók lesztek együtt párként. Ott már hiányozna a másik megismerésének izgalma, a pillangók a gyomorban-érzés a randin, a váratlan helyzetek, ahogy fejlődtök.

2016. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom, hogy érzek. Példáúl volt olyan amikor filmet néztünk és alig volt hely, hogy odafeküdt mellém és félig átölelt. Megnyugtató és jó érzés volt. Nem is akartam, hogy elmenjen. Viszont soha nem éreztem azt hogy mondjuk lefeküdénk vele. Most akkor mi van? :/
2016. okt. 15. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván sérti a hiúságod, hogyha már nem lenne a papucsod, a kiszolgálód, az alattvalód, és felbontaná ezt a csak számodra kedvező barátságot. De persze az ő érzései gondolom nem érdekel, inkább csak arra kell neked, hogy meghallgassa a te pasiügyeidet.
2016. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
JÖLJETEK ÖSSZE!!!!!!!
2016. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Ne JÖLJETEK össze! Ha 10 év alatt nem tudta elvenni az eszedet annyira, hogy ne kérdéseid legyenek vele kapcsolatban, akkor semmi esélyed rá, hogy beleszeress.
2016. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyél egy próbát, adj egy esélyt kettőtöknek kedves Kérdező!

Gondolom, az ismeretség/ barátság első éveiben szó sem volt az 'ész elvételéről' - ha jól számoltam, 9 éves voltál mikor megismerkedtetek.

Az, h. hogyan éreztem pl. egy ált. isis osztálytárs iránt mondjuk 13 v. később 19 évesen érthető okokból (jellemfejlődés, hormonális változások) sokat változott.

2016. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!