Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. ó. s.! Más is így van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. ó. s.! Más is így van a csókkal csajok fiuk?

Figyelt kérdés
van egy palim és naon szeretem meg olyan cuki is nagyon édes csak az a baj h mikor megcsókolom a pasim akk nem élvezem annyira de nagyon szeretem de télleg!! mikor még nem csókolom meg akk naon akarom de amikor már megvolt akk abba akarom hagyni mert oan érzés mintha már elértem vna a célom. más is érez így csajok vagy fiuk??? hel 15/l

2016. okt. 15. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem éreztem sós ízt csókolózás közben. :D
2016. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a nyelvtan,khmm.:D

De lényegre térve,szerintem,ha nem élvezed vele a csókot,meg abba akarod hagyni,mert olyan mintha már "elérted volna a célod",akkor ott nincs szerelem.

Max tetszés,meg a megszokás,hogy van valaki.

2016. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!