Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ezzel így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
Elegem van a r-hadt végtelenül buta, beképzelt p-csákból. Nem érdekli őket semmi a bandázáson, piáláson, cigin, pasizáson kívül. Majdnem mind bunkó, hisztis. Hányingerem van már a legtöbb tinilánytól. Alig van elszórtan 1-2 kivétel, de azokkl is van valami sz-r általában.

2016. okt. 16. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintük veled van baj...
2016. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kedves kérdező...
2016. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek.Van kivétel de azoknak is csak a beképzelt bunkó parasztok kellenek akinek annyi esze van mint egy szárított muslincának.
2016. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ja,az IQ-juk valahol egy szalvéta és egy törlőkendő között van...
2016. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vagy egy lapát sár,egy vödör csiga,egy marék lepke és aztán még ők a kemények 😃 vigyázz kiszúrja a szemed a hajával xd
2016. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Annyira elegem van ebből. Rendes srác nem kell nekik...
2016. okt. 16. 17:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Én kivétel vagyok! 😀

De azért engem is a hányinger kerülget több kortársamtól...

14L

2016. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Hát először is k... g vagy.. Másodszor igazad van hogy többség ilyen és sok a naív kislány is akik a bunkók parasztokra meg b.. zikra buknak DE ne ítélj el légyszives minden nőt igenis nagyobb számban is jelen vagyunk akik "normálisak" csak észre kéne venni plusz képzeld semelyik ember sem tökéletes ha olyat keresel nézz előbb tükörbe...17L
2016. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Észre veszem én a normálisabb lányokat, de visszataszító tulajdonság is jár mellé, hogy nem teszi ki mindenét. Egyébként srácok véleményére lennék kíváncsi, nem feministáékra. :D
2016. okt. 16. 20:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Ott a pont, egyetértek. Az idősebb lányok viszont érettebbek, többnyire normálisak. Ha van lehetőséged és elég bátorságod, velük próbálkozz.
2016. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!