Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szólna egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna egy velem egy idős lány ha megfognám a fenekét? 14/F

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kapnál egy pofont és megveretne a bátyjával, haverjaival, talán még fel is jelent.
2016. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A pofon még lehetséges, de azt kétlem, hogy összeveretne téged, ha amúgy nem zűrös csaj.
2016. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet tudni, ennyi idősen ha rácsaptam egy lány fenekére, akkor vagy pofont kaptam vagy semmit. Max annyi volt, hogy: Naaaa :D

Ez függ hogy milyen kapcsolatban vagy az adott személlyel. Ha egy olyannal csinálod akit szinte alig ismersz akkor valszeg pofon és verés lesz a vége

2016. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bevállalom a kockázatot4 :D
2016. okt. 20. 16:15
 5/11 anonim ***** válasza:
#4: Ebből is látszik hogy gyerekes vagy még..kapcsolatra nem érett.
2016. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy vicc nem kell komolyan venni és kapcsolatról még szó sem volt! :)
2016. okt. 20. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Remelem,kapnal egy nagy pofont. En mindig ezt teszem ilyen helyzetben,normalis lany nem fogja hagyni csak ugy fogdosni magat.
2016. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szóltam annakidején a srácnak, hogy "barom". :D
2016. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De hozzáteszem, én ismertem régóta és kb. általános első óta udvarolt nekem. :D
2016. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Gyerekes butaság. Ha akarsz tőle valamit, tök gáz, meg elküld a halál farkincájába ezzel a stílussal.

Ha meg nem akarsz tőle semmit sem, ne égesd már magad, hogy csak ilyen áron tudsz lányfenékhez nyúlni.

Ha béna vagy csajozni, ne mások seggét fogdosd, mert ki fognak röhögni!

2016. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!