Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leghosszabb plátói szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leghosszabb plátói szerelmetek meddig tartott és milyen "erős" volt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3 évig tartott, utána csak úgy eltűnt az érzés
2016. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3 évig, és nagyon szar volt, mert mi többször csókoloztunk bulikon, de a srác sosem akart többet.
2016. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kb. 9 hónapja tart, és semmi jele annak, hogy a közeljövőben elmúlik.

Arra viszont van egy kis esély, hogy találkozom majd ezzel a lánnyal, hátha lesz belőle valami.

2016. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3-3.5 évig kb. Akkor olyan volt hogy csak rá gondoltam, mindent megtettem amit tudtam hogy a közelében legyek, pillangók is megvoltak a hasamban amikor csak megláttam. Meghallottam a nevét és dobbant egyet a szívem. Aztán azt hittem túl vagyok rajta, de az elmúlt 3 évben is eszembe jutott időről időre, most meg megint rengeteget gondolok rá...
2016. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt, ha annak lehet hívni az ilyet, 4 évig tartott :). 1. osztálytól 4.-ig. imádtam azt a fiút, mégsem mondtam el neki soha. Mire észbe kaptam elköltözött. :(. 14/L
2016. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Már 1 éve szerelmes vagyok egy fiúba és néha eléggé szenvedek nélküle...Nem tudom van-e rá esély, hogy valaha is együtt legyünk.
2016. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3 évig, nagyon erős volt.
2016. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6. éve tart, lányok jöttek-mentek, de már sajnálom, hogy nem mondtam el neki akkoriban. Ha találkoznék vele, biztos, hogy megtenném.
2016. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Kedves utolso valaszolo! Azert emelnelek ki a tobbiek kozul mert 6 ev nagyon hosszu ido. Hol ismerkedtetek meg a lannyal, es miert nem mondtad el neki, hogy hogyan erzel? Akiknel tobb eve tart, napi szinten latjatok egymast vagy evek ota nem is talalkoztatok?
2016. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a második válaszoló vagyok, nekem három évig tartott intenzíven, amíg osztálytársak és legjobb barátok voltunk, most egyetem miatt elköltöztem, de még mindig nagyon sokat gondolok rá, és valahányszor hazalátogatok és véletlenül látom, rám tör a sírhatnék. Úgy hallottam most belevetette magát a csajozásba, már nem beszélek vele, nem bírnám ki, hogy azt mesélje épp kit szedett fel.
2016. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!