Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok ehez hasonló idézetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ehez hasonló idézetet szöveget írni?

Figyelt kérdés

Azt hittem, megtanultam értelmezni a pasi-jelzéseket, de igazából csak azt tanultam meg, hogy (...) nem lenne szabad normál srácokkal flörtölni. Nem azért, mert nem fogjuk szeretni őket. Hanem mert talán túlságosan is megkedveljük őket.

És asztán lelépnek.



Ehez hasonló kéne és igy ara gondolok h ere a szitura utaljon


Minnél többet írjatok légyszi és előre is nagyon köszönöm a segitséget ;)



2016. okt. 21. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
"R!banc létemre, nem kellene leállnom normális srácokkal, mert a végén még megszeretjük őket, de mivel a vérünk hajt tovább, ahogy kutyából szalonna .. én csak r!banc maradok, így megbántom őket és a végén haragudni fognak rám. és lelépnek . " - Coelho
2016. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
"A forradalmi helyzet akkor következik be, amikor az uralkodó osztályok már nem tudnak a régi módon kormányozni, az elnyomottak pedig már nem akarnak a régi módon élni. A forr. sikeréhez szubjektív tényezőként az elnyomott néptömegek tudati állapota, szervezettsége (a szoc. forr. idején a forr. munkáspárt léte és tömegbefolyásának mértéke) is hozzájárul."
2016. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!