Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtem beszélgetni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem beszélgetni egy fiúval egy hónapja kb, de már nem beszélünk miért van az hogy folyton rá gondolok? :/ nem ismerem annyira párszor találkoztunk, de mindig rá gondolok

Figyelt kérdés
Nem akarok rá gondolni,mert nagyon rossz hogy nem érdeklem őt😒 Mit tegyek? Fiúknak nem tetszem.. így nem tudom elfelejteni:/
2016. okt. 23. 22:31
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
Miért van az, hogy folyton rá gondolsz? Ha érzed amit kell (értsd: olyan melegség a gyomrodban / "pillangók"), akkor szerelmes lehetsz. Ha ilyen nincs, lehet, hogy megszeretted. Vagy mind kettő.. :) Valamilyen szinten biztosan kötődsz hozzá. Amúgy meg nyugodtan keresheted te is őt. Én pont azért nem szeretek semmilyen lány iránt érdeklődni, mert nem keresik a társaságomat, ha csak én rájuk nem írok.. elég lehangoló dolog.
2016. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Erz nagyon sz@r érzés.. ismerős ez az érzés ,akárhányszor meg látom majdnem kiugrik a szivem,remeg mindenem..

Nem csak a lányok nem keresik a fiúj társaságát,a fiúk sem 😒

2016. okt. 23. 22:40
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem szerelmes vagy.. próbálkozz, érdeklődj. Ha úgy érzed nincs rá hatással, nem jutsz sehova, hagyd abba, hátha megkeres ő. :)
2016. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én kerestem,de semmi válasz...
2016. okt. 23. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!