Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Surgos! Tegnap lefeküdtem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Surgos! Tegnap lefeküdtem a barátommal es kozben kiszakadt a gumi de nem élvezett belem, nagy az esély arra hogy terhes leszek vagy nem?

Figyelt kérdés
A menstruacio hetében voltam de a vérzés mar 2 nappal elobb megszűnt. Elmennek nogyogyaszhoz de ha anyam megtudná hogy megtörtént kinyirna. Mit tegyek?!

2016. okt. 30. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem, ha nekem volt barátnőm alap volt hogy addig nem is dugtam meg amíg nem szedett fogamzás gátlót...annyira felelőtlen dolognak tartom személy szerint a gumit, hogy az valami elképesztő (most az hagyjuk, hogy sokkal szarabb is a szex kb olyan mintha kiverném saját magamnak) amúgy tudod vannak terhességi tesztek na ilyenkor szokták őket használni! Egyébként nem kizárt, hogy terhes vagy de nem adok rá nagy esélyt.
2016. okt. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha holnap bevennél egy esemény utánit? Nem valószínű, hogy az vagy, dehát azért na... jobb a tabletta, mint egy nem tervezett pulya.
2016. okt. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1; kicsi, de van esélye

2; 2* csak úgy tud bevenni eseményutánit, ha elmegy orvoshoz, és az felírja...

2016. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 hat te is okos vagy.. Szoval minden baratnodtol elvartad a fogamzasgatlot.

Kepzeld el egy nonek az nem a legegeszsegesebb dolog, foleg ha szakitotok es utana abba hagyja mert hat ugy sincs eppen senkije.

Arrol nem is beszelve h nem egy olyan esetrol hallottam mar ra (ismeroseim kozott is van ilyen) h pl mellrakot kapot ez miatt.

De te nehogy kepes legyel felhuzni egy gumit ✌

Nem azt mondom.. Komolykapcsolatban termeszetes a fogamzasgatlo, de viszonylag az elejen jobb a gumi bar en se annyira szeretem azzal csinalni..de az egeszsegem valahogy fontosabb.

Kerdezo!

Max elovaladek kerulhetett beled ezekszerint, es sok pasibak spermium se talalhato ebben a nedvben. Arrol nem is beszelve h vannak akik evekig probalkoznak teherbe esessel es nem igazan jon ossze.

Szerinrem rohadt kicsi az esely a terhessegnek szoval nyugodj meg :)

2016. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja es #1es azt is hozza tennem hogy a terhessegi tesztek nagy resze csak 2 het utan mutat ki barmit is.
2016. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segítséget!
2016. okt. 30. 12:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak meg az a baj az esemény utáni tablettaval hogy ugye azt is nogyogyaszhoz irja fel en meg nem tudok elmenni. Másrészt megy szívbeteg vagyok es nem tudom hogy mennyire lenne nekem ez a tabletta rossz hatással.
2016. okt. 30. 12:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Orvosi ugyeleten is adnak.
2016. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amugy anyukad miert olne meg? Biztos tisztaban van azzal, ha mar baratod van, akkor mar megtortent "az" is.
2016. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Eleg bonyolult.

De nagyon nem örülne neki

2016. okt. 30. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!