Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha tetszem egy srácnak?

Figyelt kérdés

Már a neten minden létező cikket végigböngésztem,de a nagy részéhez,hogy tudjam beszélnem kése a sráccal :D

Szóval ha úgy összességében össze tudnátok nekem szedni azt nagyon megköszönném. :)

16/L



2016. nov. 4. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Aszt eszre veszed erzed...vanak apro pici jelek nezesek mosolyok
2016. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beírod ide gyakorikérdésekbe 800 ilyen kérdés van?
2016. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,én is látom..
2016. nov. 4. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Haliho :)

Johetnek a megszokott szentfazek szoveggel, hogy irj ra facebookon, vagy szolitsd meg, koszonj neki meg ilyenek...de hiaba irnam, mert en sem mernem megtenni.

Nem tudom leirni, de egyszeruen azt erzi az ember, ha valaki szimpatizal vele. Figyeld a szemet, az elkapott pillantasokat, a halvany pirulasokat, a szajszegletben levo mosolyokat, a kereso tekintetet, a zavart viselkedest..es akkor szinte biztos, hogy nem vagy kozombos a fiu szamara.

2016. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha áll a farka.
2016. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!