Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Néha úgy érzem, hogy nem szeretnék egyedül lenni, szeretném, ha lenne valakim. Néha elkap a féltékenység, amikor a barátnőm beszél a pasiügyeiről, hogy én is szeretnék. Máskor pedig örülök, hogy egyedül vagyok, mert az edzés és a tanulás minden időmet elveszi. Egyszer így érzem magam, egyszer úgy. Eddig egy kapcsolatom volt, de csak pár hónapos, azóta aki nyomult, azt leráztam. Néha nem is válaszolok az üzenetekre, ha valaki írt, máskor pedig mindenkinek irogatok és szeretnék ismerkedni. De másnap már a hátam közepére kívánkm a dolgot. Miért van ez? Ez normális?

2016. nov. 4. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz kategória...
2016. nov. 4. 22:40
 2/4 anonim válasza:
Tanulj!
2016. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy még elég érett.Majd ráérsz ezzel foglalkozni.Ne erőltess semmit!
2016. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 évesen teljes normális a hangulatváltozás. Ne bánd, hogy az edzés és a tanulás minden idődet elveszi, ezek a legfontosabb dolgok, hisz' a tanulással alapozod meg a jövőd. (: A barátnőd szerelmi életét pedig ne irigyeld, aki korán kezdi, az hamar ki is fog égni.
2016. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!