Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok mindig más fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mindig más fiúval?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem soká 1 hónapja vagyok kapcsolatban egy fiúval, akivel nagyon jól érzem magam. Még nem érzem magam fülig szerelmesnek, de általában hiányzik, nagyon jó vele lenni és természetesen zavar, ha más lánnyal látom pl. beszélgetni. Ezek ellenére már egy hete minden éjszaka más fiúkkal álmodok és nem vele. Folyton azt álmodom, hogy egy régi exem vagy egy ismerősöm el akar csábítani, megcsókolni, miközben nekem barátom van. Én az álmaimban nem engedek egyik fiúnak se semmit, de van hogy egy-egy álomban elfelejtem, hogy nekem barátom van és majdnem megcsalom. Ez nem lenne olyan nagy gond, mármint hogy álmodok,de kezd már az agyamra menni, hogy minden éjszaka mással álmodok "románcot", csak a párommal nem. Miért lehet ez? És hogyan tudnám megszüntetni? Előre is köszönöm a válaszokat. 17/L

2016. nov. 5. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
kóros f**hiány. :D
2016. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mókás dolog az álomvilág. :)

Emlékekej, vágyakat, félelmeket jelenít meg legtöbbször.Remélem segítettem. :)

2016. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Az álmok elég érdekesek. A tudatalatti is érthetetlen sokszor. Nekem is voltak ilyesmi álmaim (annyi különbséggel, hogy lányok akartak elcsábítani az akkor barátnőm mellől), de szerintem felesleges velük foglalkozni. Amíg hűséges vagy, ne idegesítsen. Örökké meg úgysem tartanak.
2016. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik,kielégítetlen vagy vagy testi,vagy szellemi értelemben.


Talán nem tudsz róla,de mindkettő szükséges a teljes kielégüléshez.


Egy súlyos akadája a testi,és szellemi kielégülésnek,hogy azt mindenki a társától várja,s nem önmagától.

Az igazság az,hogy mindaddig nem érhető el,míg a társad meg nem tanít,mivel teheted őt boldoggá,s a társad nem lesz boldog,míg te meg nem tanítod mi tehet téged boldoggá testi,és szellemi értelemben.

Ez abból adódik,hogy nekünk férfiaknak nem sok elképzelésünk van,mivel,s hogyan tehetnénk titeket boldoggá,s a mi boldogításunkban ti is tudatlanok vagytok,míg meg nem tanítunk titeket arra.


Boldog akkor leszel,ha szerelmedet boldoggá tetted.

2016. nov. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!