Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy lány a buszon, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány a buszon, hogy ismerjem meg?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, vasárnaponként járok be busszal a koliba (2 óra 20 perces út), és most a korábbi busszal jöttem, amin volt egy lány, aki szimpatikus volt nekem. Most tök mindegy miért, nem mentem oda hozzá, inkább csak próbáltam nézni, de ő inkább a tájat nézte meg zenét hallgatott. Ha jövő héten is ezen a buszon lesz, szeretnék vele megismerkedni, de az a baj, hogy alapjáraton nem vagyok beszédes, és egy 2 órás úton biztosan nem tudnék mindig (érdekes) témát felhozni, biztos megakadna a beszélgetés, ha rajtam múlik. Ezért kérdezem, hogy ha ott lesz a buszon, várjam meg, míg leszállunk, akkor szólítsam meg, és ha igen, mit mondjak neki?

2016. nov. 6. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj az egész utat végig beszélni, odaülhetsz mondjuk az utazási idő felénél is.
2016. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ülj oda az út felénél kb, ahogy az előző is mondta. Vagy amikor már csak 20-30 perc van belőle, hogy akkor se érezd magad sokáig kellemetlenül ha nem jön össze.


Csak menj oda, hogy szia, már az előző alkalommal is láttalak itt a buszon, és nem tudtam megállni hogy megszólítsalak. Kérdezd meg hogy leülhetsz-e, mutatkozzatok be egymásnak, kérdezd meg merre megy, mit csinál ott, aztán menni fog. Csak szedd össze magad és úgy menj oda hogy sikerülni fog, látszódjon rajtad hogy magabiztos vagy. Még akkor is ha nem. 19f

2016. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Remélem, menni fog:D
2016. nov. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!