Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm és egy pasi viszont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és egy pasi viszont szeretik egymást, de nem mernek lépni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm nevezzük most Gizinek, és egy fiú Pisti.

Naponta beszélnek, Gizi odáig van érte, és kiderült hogy Pistinek is tetszik és megakarja hódítani. Cukkolja, kedves is vele, hátha leveszi Gizi, de randizni nem meri elhívni.Gizi megtudta hogy tetszik Pistinek,és be akarja neki vallani, vagy a másik opció hogy én mondjam meg Pistinek hogy kiderítettem és viszont szeretik, úgyhogy elhívhatja Gizit. Viszont az a baj hogy Gizi fél az első randitól, hogy mi lesz majd ha összetöri Pisti a szívét és még ilyenek. Segítsetek kérlek, hogyan tudnám meggyőzni hogy ezek felesleges félelmek?

15/L



#szerelem #randevú ##udvarlás
2016. nov. 6. 17:16
 1/5 anonim válasza:
76%
Mond meg pistinek hogy szedje össze magát és áljon a lábára:D
2016. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
beszéld meg mindkettővel(külön-külön) és hozz nekik össze egy randit, ha ennyire nyámnyilák :D
2016. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, még várom a válaszokat, de ment a zöld pacsi :) :D
2016. nov. 6. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Ne avatkozz bele nagyon, csak mondd meg Pistinek szerinte, hogy nincs mitől félnie, és szedje össze magát, hívja el randizni, mert nem bukhat bele. *sokat tudóan kacsint*

Na, érted. Hajrá:D

2016. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne avatkozz bele szerintem sem. Annyira nem lehetnek életképtelenek, ha tudják h szeretik egymást
2016. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!