Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám végleg lerázni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végleg lerázni a volt barátomat?

Figyelt kérdés

2 hónapja folyamatosan zaklat, akaratlanul is megjelenik mindenhol és nonstop hívogat. Mint már említettem ez már két hónapja zajlik így, azóta amióta ugyanis én szakítottam vele. Ennek fő oka az volt, hogy hihetetlenül agresszív és kiskorúként (16 vagyok) is bántalmazott. Többször nekem-, hozzám vágott dolgokat, megpofozott, fojtogatott (legalábbis mindenesetre a kelleténél erősebben fogta a nyakamat), rúgott, ütött és vert.

Soha senkinek nem szóltam róla mert féltem tőle és ennek ellenére is mindig mindenben mellette voltam, kiálltam mellette mert nagyon szerettem. 2,5 évig voltunk együtt miután elkezdte az egészet és ezek mind mind gyönyörű és szép évek voltak előtte, de sajnos az utóbbi időben 180 fokos fordulatot vett és teljesen kikelt magából.

A szüleim tudták, hogy valaki bántalmaz és nagyon sokszor eljárást is akartak indítani, de mivel nem beszéltem erről soha semmit és nem is tudták kit lehetne ebbe az ügybe megemlíteni nyílván nem lett belőle semmi.

Aztán történt valami, amikor is már nem bírtam tovább és feljelentettem én magam. Majdnem megfojtott egy éjszaka amikor nem feküdtem le vele és betelt a pohár, léptem. Miután megtörtént a dolog azonnal eljöttem onnan és egyből mindent elmondtam a szüleimnek, akik hosszasan elbeszélgettek velem. Haragudtak rám, mert annyi időn át titkoltam előlük. Kicsit túlzásba is estek és sikerült felvinni bennem a pumpát, hát felidegesítettek és én elmentem sétálni az utcában. Kivilágított utcákról van szó és a szüleim emiatt nem is gondolták durva ötletnek, hogy éjszaka kimegyek egy kört tenni, mert általában ez így volt és igazából annyira nem szokott bennem félelem lenni, de ezek után többször is meggondolom még csak azt is, hogy kilépjek az ajtón. A barátom a házunk előtt állt de én akkor még nem vettem észre őt csak akkor amikor valami iszonyatosan kínzó fájdalmat éreztem. Hason szúrt és én összeestem a fájdalomtól, belémrúgott, leköpött majd ismét megrúgott és elfutott. Alig bírtam vissza menni a házba miután szétszúrkált. Apukám azonnal hívta a mentőket és a rendőrséget illetve feljelentették abban a percben.

Nem tudtak ellene eljárást indítani, mert nem tudtam bizonyítani, hogy ő volt és nem volt nekem ellene elég bizonyítékom. -.-

Ugyanúgy zaklat és nagyon félek tőle nem tudom leszedni magamról.

A rendőrség pedig semmit sem tesz!!!!!!!!


2016. nov. 8. 20:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam elég egyértelmű de megelőzöm az egyik kérdést: Igen kétszer lett feljelentve.

Egyszer én jelentettem be a rendőrségnek, hogy bántalmaz utána pedig apukámék, mikor már le is szúrt.

És egyszer sem csináltak vele semmit csak, hogy feljegyzik és eljárást indítanak ellene.

NEM TÖRTÉNT SEMMI AZÓTA SEM!!!!!!!!!!! Meg azt mondták, hogy már egyszer be lett jelentve a dolog (ugye általam).

Kicsit úgy éreztem mintha nem hinnének nekem...

2016. nov. 8. 20:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon buta vagy, hogy ennyi ideig tűrted annak a szerencsétlennek a rohamait. Pont az ilyen ketyósok ölnek meg fiatal lányokat.. Az ilyen beteg állatokat meg kell veretni, de úgy istenesen. Vedd fel vmire ahogy zaklat, hátha az elég lesz..
2016. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg kell kicsit szelőztetni a dolgot!! Névtelenül a tvben,rádióban!!Rengeteg olyan tv csatorna van ahol biztos érdekelné őket.A nyilvánosság lehet a mencs várad.Esetleg önvédelmi eszköz boltban vehetsz dolgokat amivel tudsz védekezni!! A másik hogy megfogja a kezed a családod és elmegy a fiú családjához pontot tenni a dolog végére.Milyen idősek vagytok? Ha akarsz írj a bátyám rendőr,megkérdezem tőle mit lehet tenni!!! Vagy csőbe kell húzni!!!
2016. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most olvastam végig, írod h megszúrt.. ezért komolyan nem viszik be? Vicc ez az ország.
2016. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hordj magaddal valamit amivel megtudod védeni magadat, lehetőleg ne járj sehovasem egyedül és főleg ne éjjel. Javasolnám esetleg azt is hogy költözzetek el, de mindenesetre egy távoltartási eljárást lehetne indítványozni.
2016. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy is ő hány éves bocsi így akartam? te 16
2016. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A távoltartási eljárás arra jó hogy ne tartsa be!! Mire megy vele ha legközelebb is leszúrja? Ügyvéddel kellene beszélni!! Meg megkérdezni a rendőrségen ki vállalja a felelőséget ha leszúr és meghalsz de nem tettek semmit pedig mondtad?
2016. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!