Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban akibe soha ennyire nem voltam szerelmes nem viazonozza. 😢 Mindennap beszelgetunk stb. azt mondta hogy o csak barátként tekint ram. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megkerdeztem mi a velemenye rolam azt mondta helyes vicces vagyok. 13/F
2016. nov. 11. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2016. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
kisfiam, neked még legóznod kéne, nem hülyeségből mondom, fejleszti a kreativitást, meglátod az összefüggéseket
2016. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

A LEGO-t én is ajánlom. Tudtad amúgy h a LEGO-t egy zsidó család alapította és sok tervezöjük is az? Fura h épp ennek ellenére Trump most a király haveromnak is s nem a régi játéktervezők.

De ennek ellenére segítek bármennyire is furcsa h 13 évesen ilyen szerelmi ügybe keveredtél.

Ha egy suliban maradtok úgyhiszem a jövőben kialakulhat köztetek kapcsolat. Nálunk volt ilyen, bár gimibe máshova mentem mai napig együtt vannak azok ketten akik a te korodban hasonló szinten voltak.

A lány nem akart semmit aztán fordítva vègül 16 èvesen összejöttek s most 21 évesek úgyhogy fel a fejjel.

Nincs a világ elveszve, addig is LEGOOZZZ bátran mèg s néha írj neki valami kedves versikèt meg maradjatok barátok.

Mèg 100% esélyed van rá h te leszel élete hapsija úgyhogy aggodalomra sztem semmi ok XD

2016. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy ő nem szeret.
2016. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele sokat barátként, bízzon benned legy3l vele megértő tölts vele minél többet és nagy az esély rá hogy megszeret
2016. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A 13 évesek nagy gondjai
2016. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt szívtad. (már bocs)

De talán ha túlteszed ezen magad,és mellette maradsz, egy idő után beléd szerethet. De ahhoz türelem kell, ami a te korodban senkinek nincs.

2016. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!