Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik és nagyon aranyos. Sajnos nem egy osztályba járunk így nincs közös óránk. Én próbáltam már szemezni vele, de attól félek, hogy nem vett észre. Sajnos még nem is beszélgettünk semmiről. Ezért nem tudok odamenni hozzá egy kitalált témával. Egyedül sosem látom csak a barátnőivel. Milyen lehetőségem lenne a nyitásra ha nem akarok túl tolakodó lenni de nem is akarok beszarinak látszani. 16/F

2016. nov. 19. 11:46
 1/2 anonim válasza:
Nevét tudod? Manapság már szinte a leg gyakoribb hogy facebookon kezdodnek a dolgok.
2016. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De úgy tudom a nőknek fontos az, hogy egy férfi legyen határozott. Márpedig ez a facebookon kezdeményezés nem a legegyenesebb út! Nemde?
2016. nov. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!