Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek oda a lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda a lányhoz aki bejön?

Figyelt kérdés

Tudom a cím az nagyon sablonos, de most kajak, egyszerűen nemtudok felhozni témákat / indokokat amikkel odatudnék menni valakihez és megismerni őt.

Ti miket ajánlanátok? Mert alapvetően jófej srác vagyok, vicces, nemigazán lehet mellettem unatkozni :D De valahogy a kezdés nem megy nekem. Abban félénk vagyok. Odamenni egy lényhoz és akár csak barátkozás ként, akkár más nagyob horderejű célbol odamenni pl: tetszik, egyszerűen nemtudok.


A lényeg: Van egy lány akit kb hetente 1x ha látok, mert ő koleszos, én meg nem. És így elég nehéz beszélni vagy valamit csinálni egyáltalán. Ha 1 alkalommal is de találkozunk, akkor is a barátnőjével van... ami ebben az esetben egy nagyon fölös megoldás. Facebookon viszont bevan jelölve ott tufnék vele valami beszélgetést létesíteni, de így teljesen random....hátsz nemtudom mivel kellene ráirnom pl. hogy aztán abból valami legyen.

Ő sztem tudja ki vagyok profil alapján, de nemtudom :/


Segítsetek légyszíves, Köszönöm szépen!


2016. nov. 19. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy hülyeség, de ráírhatsz Facebookon hogy a haverod lemondta a mozit és van-e kedve veled menni? Vagy egyszerüen rákérdezel vmire a suliból... Egy osztályba jártok?
2016. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos! :/ Egy városba tanulunk, de ő másik suliba :((
2016. nov. 20. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
és amit 1.-re mondtam?
2016. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!