Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal. Soha nem csaltam meg, bár ő egyszer igen, de végül megbocsájtottam neki. Azonban az egyik barátom (aki tényleg csak barát), néhány hete folyamatosan taperol. Eleinte nem hagytam neki, de aztán végül úgy voltam vele, hogy csinálja, meg a pasim amúgy se szokott. Szóval aztán tegnap kimentem hozzá beszélgetni egy parkba és szoknyába voltam, simogatta a combom, meg a bugyimba is benyúlt és smároltunk is, ujjazni is akart, de azt nem hagytam neki. Ez már szerintetek megcsalás?

2016. nov. 22. 23:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás hát!Hagyod, hogy tapogasson, csókolózol vele és nem is zavar, mert a párod nem szokott (pasinak/csajnak nevezni valakit az illetlenség, bár látszik is, hogy annyit is ér neked).Remélem lesz benned annyi gerinc, hogy bevallod neki, még ha ő is megcsalt.Hogy bírsz tükörbe nézni?

Hány éves vagy?

2016. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
17 vagyok. És amúgy ő is csak akkor mondta el, amikor már többen is megtudták. Egyébként meg tudod tükörbe nézni, nem mondom, hogy nincs lelkiismeret furdalásom, de tudva hogy ő le is feküdt azzal a csajjal, én meg ezt nem engedtem meg.
2016. nov. 22. 23:44
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Megcsaltad és még rib.anc is vagy
2016. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 NudliHercegnő ***** válasza:
100%
Ne azzal mentsd ki magad, hogy te legalább nem feküdtél le vele. Ha nem vagy boldog egy kapcsolatban, akkor szűntesd meg, az semmiképpen nem megokdás, hogy megcsalod (mert az bizony az volt). Az egyenes beszéd és az őszinteség mindenkinek jár, még akkor is, ha neked az illető hazudott, vagy becsapott - itt már nem az ő erkölcseiről van szó ugyanis, hanem a tieidről. Tudod, az a legrosszabb, hogy nem érzed, mennyire helytelen, amit csinálsz. Nem akarlak hibáztatni, hiszen nyilván a párod sem volt példaértékű, akitől sok jót tanulhattál volna, de kell, hogy legyen egy helytálló értékrendszere az embernek, akkor is, ha nem bántak vele méltóképpen. Neked rosszul esett volna az is, ha a párod csak smárol a másik lánnyal, nem csak az, ha le is fekszik vele, ugyanígy viselkedj te is, és ne tégy olyat, ami neked rosszul esne ellenkező esetben. A barátodnak mondd el ezt, és szakítsatok, mindketten így jártok a legjobban.
2016. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
mekkora riba ncok vannak xd
2016. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.
2016. nov. 22. 23:59
 7/23 A kérdező kommentje:
R*ban cozóknak meg annyit, hogy nem érzem magam annak és nem is vagyok az. Vannak nálam sokkal rosszabbak, akik ennél sokkal durvább dolgokat is megtesznek és kitudja nem-e ti is ugyanilyenek vagytok csak itt teszitek a szentet.
2016. nov. 23. 00:01
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez elegge megcsalas. Nincs kifogas azert mert o megcsalt :/
2016. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Igen megcsalásnak számít...az nem kifogás, hogy ő is megcsalt. Rib a*c viszont nem érzem, hogy vagy hiszen nem te kezdted..akkor lennél az ha te csaltál volna elősször és a sráccal több lett volna szval max csak hűtlen voltál...aki meg azt állítja h r*ba nc az olvassa el normálisan a dolgokat és nézze meg, h a pasija lefeküdt egy másik csajjal....na így r*ban cozzatok;)
2016. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem megcsalás, míg nem élvez beléd, és kis pezsgőspohárban ki nem csurgatod magadból, amit felesben ellefetyeltek
2016. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!