Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SZerintetek milyen már az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek milyen már az, ha valaki értetek fogy le? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Megtisztelő. Megnő majd az önbizalma is,sőt utána lehet jobbat is talál nálad.
2016. nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegye!Nagyon jól teszi, de ne értem tegye, hanem magáért!Javul az önbizalma és az egészsége.Tisztelem az olyant aki nem kifogásokat keres, hanem tesz magáért és nem igénytelenkedik.
2016. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Egy kérdés lemaradt.Te melyik fél vagy?

2016. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én egyik sem,csupán érdekel a dolog. Én meghatódnék ha valaki ilyet tenne értem. De elfogadnám úgy ahogy van, ne változzon csakis miattam.
2016. nov. 25. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha értem nekem akar megfelelnő, szóval nem adja önmagát, emiatt tabu..
2016. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megfelelni*
2016. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
49%
szarok a más véleményére ennyi a vélemény mi a faszt kel mással foglalkozni ? nem értem
2016. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kapcsolatban vagyunk, vagy csak szeretné ha kapcsolatban lennénk?

Ha szeretné, akkor megtisztelő!

Ha már kapcsolatban vagyunk, akkor értelmetlen!

Összejöttünk úgy, hogy olyan volt, amilyen! Szóval úgy szerettem meg. Vagy azért mert ez az ideálom, vagy nem azt szerettem benne, hanem valami belső értéket!

Tehát ha egy túlsúlyos illetővel jövök össze és ő azt mondja, hogy miattam akar lefogyni, akkor az csak mellébeszélés hiszen én őt szeretem és lehet hogy éppen azért, mert olyan, amilyen!

2016. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Első hozzászóló..Tehát te mindenképpen lebeszélnéd róla..Nehogy aztán "jobbat találjon nálad"..Micsoda támogatás..Jesus(Y)
2016. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!