Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az öcsém?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az öcsém?!

Figyelt kérdés

Szóval.. Egy kicsit magának való, de nem teljesen elzárkózó típus. Szerintem elég okos, akaratos, rendkívül kitartó. nagyon szereti a kisgyerekeket (a szomszéd babájára is szeret vigyázni nagy örömömre mert legalàbb én szabad vagyok) de néha még ő is gyerekesen viselkedik. :)


Mostanában egyre furcsább.. a múlt hónapban töltette a 17et és azt veszem észre hogy teljesen megváltozott.

Néhany apró momentum. Elkezdett borotválkozni, levágatta a haját, mindenféle kenőcsöt használ.

Kitalálta, hogy ő sohasem akar majd magának lányt (eddig sem volt bnője) mert elege van az állandó nagyképű magatartásukból. "Gyereket meg majd csináltat magának béranyával."

A múlt héten kiosztotta a "női egyenlőségért küzdő" tanárt a suliban miután egy tankönyv borítóból valahogy levezette a nők hátrányos helyzetét. Egy osztályfőnöki volt a jutalma de, ahogy nézem túlságosan nem èrdekli. A suliban volt hogy az egyik lányt lek.....ta miután az órán lejáratta. Mondanom se kell milyen jó véleménnyel vannak róla a többiek, főleg a lányok.

ő nem volt ilyen korábban. Most is tényleg nagyon rendes, illemtudó, de néha felidegesíti magát egyes dolgokon és olyan magatartást mutat amit sokan félreértenek.

Ez csak kamaszodás vagy valami lány van a dologban? Mit tegyek? Megfog ez változni? Próbáltam vele beszélni de ő nem igazán szeretné ezt...

Apunk külföldön dolgozik anyu meg szinte egèsz nap a munkában van. Bár kétlem hogy nekik bármit is elmondana. :/



2016. nov. 25. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális lehet. De át adtad hogy mi történik de a teljes történetet nem mondtad el.
2016. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ebben most mi a lényeg?
2016. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy lány nagyon tetszett neki és mikor ezt megosztotta a lánnyal az olyan csúnyán kiosztotta, hogy megváltoztatta külsőleg magát és még belsőleg is próbál más lenni, egy nőgyűlölőnek prónál tűnni, hogy ezzel leplezhesse a fájdalmát .-.

17F

2016. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolga, én is hasonló vagyok xd..
2016. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mire vagytok kíváncsiak egyébként?

Azért tettem fel a kérdést mert totál tanácstalan vagyok.

2016. nov. 25. 14:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tetszett neki egy lány, akivel nem jött össze a dolog. Mi férfiak hajlamosak vagyunk ilyenkor bunkózni mindenkivel. Főleg a többi nővel :D
2016. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De nekem se jött ösze, xd, de atol még mindig odavagyok érte xdd
2016. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát kérdezd meg hogy honnan szedi ezeket az elképzeléseket. Neten olvassa vagy valami haverja sztorizgat neki a nőkről?
2016. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lazy Lover ***** válasza:
én is ilyen vagyok szerintem valamelyik lány nagyon megbánthatta azért viselkedik így
2016. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ő azt mondja hogy saját maga találja ki. Nem hiszem, hogy bármelyik barátja dumálná ezt be neki.

Igen, én is a lányos cuccra gyanakszom.

2016. nov. 25. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!