Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak fb-on? Ha igen, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak fb-on? Ha igen, mit küldjek neki? 13/L (Nem jelölt vissza ismerősnek. )

Figyelt kérdés

Néz...de sokszor,sokáig és olyan NAGY cuki szemekkel. Ja és MINDENHOL. De legtöbbször szemezünk.

Mellettem ül a suliban & fogott 2 ceruzát,egymásnak tolta azoknak a hegyes végeit meg rajzolt egy kört a papírra és átszúrta tollal.

Egyszer hazakísért de akkor nem igazán beszéltünk.

7 éve vagyok szerelmes belé,csak az a baj hogy a volt szerelmère elég rosszat mondtam...mondjuk elköltözött a csaj...egyre többet dumálunk azóta...utánoz,röhög a hülyeségeimen...stb.

Ja meg odamegy a haverjához & együtt néznek.



2016. nov. 28. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem jelolt vissza az meg nem jelent rosszat de szerintem varj amig visszajelol

Es addig is beszelgess vele tobbet

2016. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves az a gyerek?
2016. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj rá, és csak beszélgessetek, mint suliban. Majd kialakul.
2016. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a sztori, nem volt ez már egy másik kérdésben?
2016. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Varj amig visszajelol s aztan irj ra
2016. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!