Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy évfolyamtársammal lefeküdt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csucsu007 kérdése:

Egy évfolyamtársammal lefeküdtem, lecuppantott, stb. Ő folytatná néhányszor. Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem látom okát h miért ne :)

am meg azért vigyázz mert házi nyúlra nem lövünk, mondjuk így h évfolyantársak vagytok csak nemtom mennyit találkoztok a suliban meg h hány évetek van együtt

2016. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Még szép :DDD Adj neki :3
2016. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Ez a viselkedés gáz tini kategóriában..
2016. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2016. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ne törődj a rossz indulatú kommentekkel, adjad neki a kakaót, ha kéri:D
2016. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
simán,toljad amíg sírva üvölti a neved!
2016. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)
2016. dec. 8. 05:58
 8/9 okosóra ***** válasza:
Figyelj..... jah adjal neki este aztan ha minden jol megy lehet meg ossze is jottok
2017. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, ha mindketten (ugyanazt) szeretnétek, azaz szexkapcsolatot. Ennyi idősen szerintem 'rendes' kapcsi sokkal jobb, több élményt ad, nem csak szexuálisat. Egyébként mennyi idősek vagytok?

Meddig vagytok még évfolyamtársak? (gondolom középiskola v. fősuli/egyetem?)

2017. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!