Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön, ha egy fiú valamiért kiszolgáltatottabb helyzetben van (mint ti)?

Figyelt kérdés
Vagy hogy mit éreztek ilyenkor? Például beteg vsgy sérült.

2016. dec. 8. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont a náthás fiúk a zsánereim... ;) :D


Nah de komolyra fordítva a szót:

Szerintem az egy kicsit fura lenne ha valakinek a sérült srácok jönnének be. Belőlem semlegességet + sajnálatot vált ki. Az ismerkedésnél nálam nem oszt nem szorozna ez a tényező. Ha meg kezdene komolyabbra fordulni akkor meg emiatt nem ráznám le. De előnyként sem könyvelném el.


Am igazából nem tudom hogy most jól értelmeztem e a kérdést de erre jutottam :D ... Remélem hasznos lesz neked valamennyire :D

2016. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kicsalogatja belőlük az anyai ösztönt, amit kifejezetten szeretnek átélni. Bár ez csak lehet hogy egy téves következtetés.
2016. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Miért inkább zavarjon és esélyt se adjak neki?

Én épp ilyen sráccal ismerkedek és tény, hogy ezek miatt rengeteg rossz érte

Ilyen kis autista aztán mindig kipécézték tehát bunyók meg egyebek mindig voltak.

Sőt mivel alapból eléggé magatehetetlen ezek miatt volt, hogy még valaki balhéját is elvitte.

Valali megrongálta a tornatermet és ő kapot ofőt és ment szemetet szedni miközben ilyet sose csinált volna.

Csak nem szólt vissza, nem védte meg magát ezért könnyű volt rákenni szegényre😔

Nemrég még egy lány is rászedte aljas módon pedig igazán szerepmes volt.

De idővel ez szerencsére fordul majd nála, mert a betegségével jár hogy extrén okos is, mert az autista fiúknak sokszor extra nagy memóriájuk van úgyhogy én tudom, hogyha vele vagyok és megvédem abból éb járpk a legjobban.

Mert nem egy tucat, bunkó hapsi akibe semmi érzelem nem szorult és csak a kocsijáról tud dumálni, hanem pont ellenkezője.

Fest is, ír is, társast tervez, modelleket meg szinte mindent😍

Például ma arról beszélgettünk hogy a látványos, főleg gyerekeknek készülő filmekben hogyan kell megírni a felnőtt karakterek szerel szálait.

Más srácoi ilyenekről nem is nagyon tudnak ő meg lekódól és kitalál mindent tehát imádnivaló dumálni vele mert mindig meglep valamivel😄

Perszecbetegség függő is de alapvetően segíteni kell, normális lány nem bántja a beteg, sérült fiúkat na.

2016. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!