Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem így megtalálni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés

Én vékony, sportos fiú vagyok, de nem igazán tetszenek a vékony-átlagos testalkatú lányok, se pedig a kövér, molett lányok, hanem a a picikét teltebb, husisabb lányok az ideálom. Például az ilyesmik:


[link]


[link]


[link]


[link]


Van így esélyem megtalálni az igazit? Mert a legtöbb lány vagy a vékony, vagy a nagyon kövér kategóriába tartozik...


15/F



2016. dec. 10. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, létezik ilyen lány is. Max. takargatja magát, mert szégyelli hogy alapjáraton ilyen, mikor ő vékony akar lenni
2016. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért gondolod hogy ilyen lányok között fogod megtalálni az igazit??!!

Lehet megtetszik egy vékony, vagy akár egy husisabb lány, jól elbeszélgetsz vele, jól kijöttök, és beleszeretsz....and..megtalálod az igazit😊😊😊

Félreértés ne essék, semmi bajom az ilyen fajta lányokkal😀😀😀

Meg amúgy is. 15 évesen nem hiszem hogy rögtön megtalálod az igazit😊😊😊

16L

2016. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán. Léteznek ilyen lányok. Én is ide sorolnám magam bár alapjáraton alacsonyab vagyok,hasam nem tul nagy,homokora alaknak mondanám magam,mivel csípőm kicsivel szélesebb,fenekem nagy 😂,és a felsőtestem kicsi. És sok ilyen lány létezik. Rád fog találni az igazi ;)
2016. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 55 kiló 180 centi magas vagyok és általában az ilyen alakú lányok találnak be.Szóval simán van esélyed.
2016. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hű ezek nagyon dögös lányok imádom az ilyen típust! Ha ilyet látok egyből végig szalad rajtam egy kellemes érzés:)

Én egy magas vêkony srác vagyok és ahogy az előttem szóló is írta, engem is valahogy az ilyen lányok találnak be szerencsére. :) Az előző bnőm is ilyen volt és a mostani is ilyen. :)

24f

2016. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem kb ilyen az alkatom, fehér bőrrel, hosszú természetes szőke hajjal, zöld szemmel telt ajkakkal és nagy cicikkel. Kb minden volt partnerem megkérte a kezemet. :D Jó dolga van az ilyen lányoknak.
2016. dec. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!