Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátnőjét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőjét kihasználja?

Figyelt kérdés
Már 4-5 hónapja ismerek egy fiút bejelölt es beszelgettunk addig kedves volt,baratnőjéről is tudtam.Egyik nap arrol kezdett el beszelni hogy mennyire szereti a barátnőjét és hogy nem akarja elveszíteni fél órával később azt mondta hogy nagyon tetszek neki és elhagyja a barátnőjét értem.Én ezt nem akartam,hogy miattam menjen tönkre a kapcsolatuk.Nem tudtam vele találkozni,nem bírtam a szemébe nézni hogy megcsalja a barátnőjét,mivel Pest en szinte ugyanott lakunk 1 utca van közöttünk elég gyakran látom és zavar,állandóan ő jár az eszembe már kezdek beleőrülni,az is zavar ha látom az is ha nem.Nem értem mi van velem,tanácstalan vagyok mit tegyek.Nagyon sokszor ír,de egyszerűen nem tudok neki visszaírni.Rosszul csináltam hogy azt mondtam maradjon a barátnőjével?Mit tegyek,hogy ne gondoljak rá ennyit?Ha megint ír mit csináljak? 17/l köszönöm a választ!!
2016. dec. 10. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)

A sráccal tisztázni kellene először is, hogy mit érez, miért keresett meg ha barátnője van és mi az az indok, amiért ott szeretné hagyni őt?

Ha tetszik valaki sose azt nézd, hogy van valakije, hiszen az lehet egy unalmas, megromlott kapcsolat, amiben valaki csak a megszokottság miatt van benne és nem mer kilépni.

Sokáig én is ilyen erkölcsösen gondolkodtam , mint Te :) Körülbelül 4-5 ilyen lehetőséget hagytam ki amiatt, mert másokat néztem.

Elsősorban azt kell nézned, hogy szeretnéd-e a srácot, de ha így írsz róla, hogy ő jár az eszedben, nem tudsz kikapcsolni és látszik az írásodon, hogy legszívesebben a karjai közé ugranál. Ha pedig így van és a srác megfelelő indokot ad arra, hogy miért hagyná el , akkor azt kell eldöntened, hogy megbíznál-e a srácban, veled nem tenné-e meg ugyanezt! :) Ha ezek letisztázódtak benned, akkor semmiképpen se habozz.

Egy jó tanács ha esetleg arra jutnál , hogy összejönnél vele. :) Ne egyből gyere össze, hiszen akkor Te lennél a hibás sokak szemében, valamint a srácnak azt jeleznéd, hogy könnyen megkap és egy idő után unalmasnak találná az egészet. Randizzatok, hagyd hogy meghódítson, sétáljatok és ha eltelt egy kis idő nincs mire várni :) Azonban kis jeleket mindig sugallj felé! :)


F/21

2016. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon sokat segítettél!!
2016. dec. 10. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!