Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresnek a srácok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresnek a srácok a barátnőjükön kívül más lányokat is?

Figyelt kérdés

Legalább három haverom van, akiknek van barátnőjük és nálam, illetve a szemem láttára próbálkoztak be. Biztosra tudom, hogy többet akartak barátságnál, mert nyíltan megmondták. Természetesen már az elején tisztáztam velük, hogy barátságnál nem lesz semmi több, annak ellenére, hogy egyedülálló vagyok. Általában felfogják, de néhányan továbbra nyomulnak. Lányként nehezen fogom fel a hasonló viselkedést. Mi vonzza őket az "új húshoz"? Mi érdekes lehet egy szinte vadidegen lányban?

18/L



2016. dec. 13. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem menőnek érzik magukat attól, ha több vasat tartanak egyszerre a tűzbe. Igazi fa szfej az ilyen.
2016. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert jobb több vasat tartani a tűzbe :3 :D
2016. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ez jó kérdés :D már az is érdekes , hogy a lányoknak ilyen fiújuk van akik más is hajtanak. S aki nem ilyen azt meg elkerülik. Ezek a dolgok akarva akaratlan vonzák egymást.

De nem sértésnek írtam.

2016. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
De utálom az ilyen fszfejeket. Gyűlölöm őket szt hiszik mindent megkaphatnak.
2016. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bezzeg én a külsőm miatt nem kellek senkinek, pedig azt a lányt megbecsülném, aki képes lenne járni velem... 20/F
2016. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!