Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezek tobb onbizalmat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezek tobb onbizalmat?

Figyelt kérdés
Már regota talakozgatok egy lannyal de nem randik hanem barati tarsasagal megyunk es ott nincs nagyon alkalmam vele lenni , magamban erzem hogy de jo lenne ha elmenne mindenki kiveve ő viszont mellete ott van hogy megse mert annyi onbizalmam van mint egy... , akikel kb egy hete talalkoztam veluk siman lazan elbeszelgetek de vele valamiert nem nagyon megy es ha el is hivnam randira akkor is attol felnek ismerven magamat hogy kusolnek, megha lekenekapni akkor nem tudom mi lesz , es akarok rajta valtoztatni mert szerintem egyik lany sem birja a "felos" sracokat ?

2016. dec. 13. 20:45
 1/2 anonim válasza:
Bátorság! Fel a fejjel! Beszélgess vele hetkoznapi dolgokrol, lenyeg h jo beszeloviszonyban legyetek, utana meg mar tiszta sor es rajtad all hmegkerdezed e vagy sem h eljonne e veled valahova, hiszen egyszer ugy is kell kezdeményezni, kulonben mas teszi meg helyetted! Csak magabiztosan! ;)
2016. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj igazából az önbizalom szerzés az egy hosszabb folyamat nem csak úgy megy hogy : "Mától én leszek itt a macsó!". Olvass el valami könyvet ezzel kapcsolatban én Kerner Tibortól a Sziklaszilárd Önbecsülés című könyvet ajánlanám nekem sokat segített. De röviden annyi hogy nézz a szemébe mosolyogj és figyeld a jeleket. Ha bejössz neki hívd el. Vagy az is elég ha beszélgetésbe elegyedsz vele és megkérdezed nem lenne-e kedve kimenni levegőzni veled vagy ilyesmi. De a legfontosabb az hogy megtaláltad a hibát.
2016. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!