Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell gúnyolni? Vagy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell gúnyolni? Vagy ez mi? Nem értem.

Figyelt kérdés

A múltkor a buszon egy srác (20-onéves) azt kérdezte nem adom-e meg a facebook címem a barátjának mert bejövök neki (mármint a barátnak) én meg azt mondtam, hogy nem. Most azt tudni kell rólam, hogy nem tartozom a jócsaj kategóriába. (Röviden: csúnya vagyok és kövér). Aztán pár napra rá már ilyen gunyorosan kérdezte, hogy "szia, hogy vagy?" Én válaszoltam, ahogy illik, hogy "köszönöm, jól" aztán másik alkalommal meg ürült egy hely és én odébb álltam hogy le tudjanak ülni. Felajánlotta a helyet én meg azt mondtam "köszönöm nem"

Errefel meg hallottam, hogy a haverjaival röhögnek rajtam és valmit mondtak rólam de nem hallottam jól a fülesem miatt.

A kérdésem az volna, hogy ha én udvarias vagyok egy emberrel akkor az miért paraszt velem és gúnyol? Mi ebben a jó?

Vagy fiúk, ha megláttok egy csúnya lányt, nem gondoljátok, hogy elég teher neki az és nem kell rá plusz szivatás is?

17/l



2016. dec. 14. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Engem is gúnyolnak a buszon, üdv a klubban. 19/F
2016. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyere nyugodtan van hely. És hidd el ha bármit teszel és lehetsz szuperbombázó is akkor is gúnyolnak ha nem verték még ma ki.
2016. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy 2 ajtós férfit nem csúfolnak :D
2016. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Aha.Szóval meg akarta tudni a neved,máskor meg beszédbe akart elegyedni,harmadik alkalommal meg a helyét akarta átadni ez a szemét!
2016. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De szivatásból csinálta. Csak simán békén is hagyhatott volna
2016. dec. 15. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy ezt tették :/ Ebből az látszik, hogy mennyire nullák.
2016. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is gúnyoltak már, de persze lányok... (Azt tudni kell rólam, hogy ronda vagyok..) 20/F
2016. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!