Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem, de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem, de nem tudom hogyan közelítsek felé? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, egy suliba járunk és mind a ketten egy egyesületnél sportolunk. Már régebben is tetszett és kb.egy másfél hónapja bejelölt facebookon és rám írt. Suliban csak mosolyogva köszönünk egymásnak és ennyi (nem találkozunk túl sűrűn, de azért tudja hol talál :/). Hetente egyszer-kétszer beszélünk, (fb-n ír) de csak a sportról. Azt mondta megismerne, de erre bedobtam egy hülye poént (tudom...egy idióta is ügyesebb ennél, de fel voltam pörögve). Az egyik haveromat megkérdeztem, hogy mit gondol. Azt mondta, hogy szerinte bír engem. Ha így is van, akkor hogyan ismerkedhetnék vele? Semmilyen téma nem jut eszembe, hogy miről tudnánk beszélni... Van ötletetek? :/

2016. dec. 14. 20:49
 1/1 anonim válasza:
Szerintem probalj mas temakat felhozni mint a sport. Ha azt mondta hogy megismerne akkor lehet van eselyed. Beszeljetek meg talalkozot, adj jeleket,DE NE NYOMULJ pl mosolyogj ra, szemezz vele, egyszoval ezeket az alap dolgokat kell alkalmazni. Azert mondja ezt a mosolygis szemezos szoveget mindenki mert már bevált modszer ;)
2016. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!