Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm, de tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de tetszik egy nállam 2 évvel kdősebb lány, aki rámköszönt, és szemezünk. Szeretném megismeri "titokban", mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15éves fiú vagyok, érettebb a legtöbb kortársamnál. 2 éve van barátnőm, aki 1 évvel fiatalabb nállam. Mostanában azt érzem, kk szerettem belőle, és azt, hogy nem csajoztam ki magam. Rengeteg hülyeséget csinált a lány, de én mindig megbocsáltottam neki. A lényeg; Év elején egy végzős lánnyal (17 éves) szemezgettünk, majd belejöltük egymást facebookon, és likeolgattuk egymás képét, és egyszer rámköszönt, azóta is ha meglátjuk egymást iskolában, mindig mosolyogva köszönünk annyit, hogy szia. Szeretnék hozzá közelebb kerülni, megismerni. Nagyon tetszik ő. Mit tegyek, hogyan kezdeményezzek? Írjak rá, lépjek oda hozzá, vagy mi? Ja, és ezt "titokban" kellene, mert barátnőm nem tudhat semmit. Egyébként kezd kicsit elegem lenni belőle, de ő szeret ezért nem vagyok elég erős szakítani vele... Mit tegyek?
2016. dec. 14. 23:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Idősebb*
2016. dec. 14. 23:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél csicska és mond meg neki, hogy ennek itt vége....

Érettebb vagy a korodnál akkor talán éreznéd azt, hogy ez a legcsicskább dolog amit csinálhatsz, hogy kapcsolatban vagy, nem vagy képes szakítani de közben titokban akarsz ismerkedni, nehogy megtudja...

Érzed ugye?

2016. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Természetesen érzem. Megfogom tenni, de még nem tudom mire várok.. ._. Nehéz ennyi idő után csak úgy azt mondani, hogy vége, de tudom, hogy ezt kellene tenni...

A főbb kérdésre várok válaszokat inkább. :)

2016. dec. 14. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na idefigyelj te most itt felvázoltad h megcsalnád a barátnőd mert gyenge vagy h szakíts vele. Nagyon gyerek vagy még. Ha nem szereted vess véget ennek a kapcsolatnak,még ha szeret is a lány. Majd úgy jobb lesz ha megtudja megcsaltad és otthagytad? Egyébként is meddig akarod húzni a dolgot vele? He? Így csak őt is hitegeted.
2016. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Először írj neki facen,aztán majd valami kialakul,de azt megkéne tudni,hogy van e barátja,és ha nincs hívd el valahova,de a barátnőddel szakíts mert ezt nem csinálhatod,inkább legyen vége,csak ne csald meg mert az nagyon undorító dolog,és hidd el,hogy az jobban fog neki fájni mint hogy őszintén elmondod,hogy ez van..(16l)
2016. dec. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 longlife ***** válasza:
TE fiú!... Szeretnék hozzá közelebb kerülni...konkrétabban írj.Buszon vagy villamoson ha mellette állsz,az elég közel már neked?Vagy meg akarod fektetni.Tűzd ki a célodat a lánnyal szemben.Dolgozz rajta hogy meg kapd a várt célodat...Ja, és ezt "titokban" kellene...figyelj már!Korán kezded.Házasságban mit fogsz csinálni?Mindig és mindig lesznek szép lányok.Ha te becsapod a jelenlegi barinődet valaki majd téged is becsap.Legyél egyenes, őszinte,és igazságos.Hidd el hosszútávon kifizetődő.Az is lehet hogy behálózod a csajt a jelenlegit dobod aztán téged dob a csaj.A két szék közül a földre estél.Utána jó darabig nem lesz csajod.Aztán jön a megbánás visszasírás Igazi gyenge ffi jellem.Hát mi akarsz lenni.Csicska papucs.Csak tudd sokszor a csajok irányítanak.Aztán az is lehet hogy a 2 csaj ezt ellened követi el .Egyfajta hűség próba..
2016. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nahát, rendesen meglepődtem. Még sosem tapasztaltam ennyi építő és normális javaslatot. Neked, Kérdező, szerencséd van. Van barátnőd, aki szeret. Már két éve, pedig még csak 15 éves vagy. És egy másik lánynak is tetszel. Minden lánnyal lesz probléma, ahogy Veled is van. Mindenkivel van. De ettől még szerethetők vagyunk. Senki sem érdemli azt,amire készülsz, Te sem. Neked sem lenne jó titkolózni, utána pocsékul érzed Magad. Ha sajnálod elküldeni a barátnőd, akkor szereted annyira, hogy ne csald meg. És az a másik lány is biztosan tetszik annyira, hogy tiszta lappal kezdjetek.

Hallgass ránk, kezdd ezzel, szakíts, ha tényleg váltani akarsz. De tudd, hogy mindig lesz körülötted olyan, aki jobbnak tűnik a már megszokottnál. Sokkal célravezetőbb a jó és már megszokott kapcsolatot még jobbá tenni.

És ha az a lány nem fog szeretni, tisztelni? Mint a mostani? Jó srác vagy Te, csak még fiatal. Gondolkozz el ezeken!

2021. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!